2737
2739

سلام بچه ها 

خیلی برام هزینه ی زایمان مهمه می شه بهم یه بیمارستان دولتی طرف قرارداد با تامین اجتماعی معرفی کنید میلاد قبول نمی کنه چون ۵ ماهه هستم

بیمه تکمیلی هم ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اصن دلم نمیخواس بیمارستان دولتی زایمان کنم چون رفتارشون واقعا بده...هزینه خصوصی هم خیلی بالا بود...تا اینک ی روز با ی کلینیک اشنا شدم و از طری۳ اون کلینیک تو بیمارستان فرمانیه تهران...با اتاق خصوصی...حضور همسر...وان اب گرم...ی مامای همراه مهربون ک باهام ورزش میکرد اهنگ مبزاش...ماساژم میداد زایمان کردم...فقط و فقط با یک میلیون و سیصد...ک تامین اجتماعی نصف هزینمو هم برگردوند

من حتی تو بدی هاتم خوبی هاتو دیدم😢
2738

الان مصطفی خمینی رو خیلی تعریف میکنن... برنامه هاشم عین بیمارستان خصوصیه.. کلاس بارداری و ورزش هم داره.... دکتهاشم خیلی خوبه... ولی دیگه از لحاظ ساختمون اینا خوب نیست...یکی از اشناهامون اونجا زامان کرده ..ببخشید اما میگه نوار بهداشتی هم کمک میکردن عوض کنم..یا شیافمو خود پرستا میزاشت!!! حتی تو خصوصی ها هم این کارارو نمیکنن

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای