2733
2739
عنوان

رفتار صحیح با این ادم چیه

173 بازدید | 13 پست

سلام دوستان لطفا منو منطقی رهنمایی کنید و بگید من چه رفتاری داشته باشم :

دوستان من پارسال سر یه مسایلی با خانواده همسرم قهر کردم (من بهشون حرفی نزدم اونا یه مسایلی رو از من پنهان کردن منم باهاشون سرد شدم ...بعد مادر شوهرم گلایمو به مادرم کرد  که چرا سرد شده منم با شوهرم دعوام شد چرا به مادرم گفتن شوهرمم زنگ زد باهاشو دعوا کرد که اگر گلایه اا دارید به خودم بگید به مادر زنم چه ربطی داره)..

سر این مسایل ما قهر کردیم با مادرشوهرم اینا یه خواهر شوهر دارم خونش یه شهر دیگه این بیخودی منو از همه جا بلاک کرد در صورتی که من اصلا خودمو قاطی دعوا نکردم

منم دیدم اینکارو کرده از گوشی خودم و همسرمم بلاکش کردم

گذشت عید پارسال ما اشتی کردیم ولی خواهر شوهرم عید خونه ما نیومد

دوباره این وسط سال اومد من رفتم خونه مادرشوهرم برای بچش کادو هم بردم

امسال عید هم 20 روز اومد باز شهرمون خونه مادر شوهرمم بود ولی خونه  ما نیومد

منم نرفتم چون داداشش بزرگتره این باید میومد خونه داداشش...

حالا موندم من باید با اینجور ادمی چجور رفتار کنم

بچه ها لطفا نظر منطقی بدید ممنون

خدایا خسته ام ..هزاران درد تو دلم دارم مدتهاست صدامو نمیشنویی    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نیهان جان گاهی باید درکمال احترام بی توجهی کنی...اگر همسرت خوبه پیگیر این رفتاراشون نشو همینجا محض دردو دل بگو و رد شو....اگر کسیم نمیخواد باهات رفتو امد کنه توام نکن خب

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2742
فکر کنم سری قبلی که رفتم خودمو کوچیک کردم

نه، شما حُسن نیتتو نشون دادی و تلاش خودتو برای روابط حسنه کردی و الان حق به جانبته چون برای دیگران جای حرفی باقی نذاشتی، ولی می بینی تحویل نمیگیره شما هم دیگه سمتش نرید

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

از اینکه میگن کوچیکتر اول باید بیاد بدم میاد. ول کنید این حرفهای قدیمی و بی اساس رو

شما ادب و احترامت رو رعایت کردی. دیگه کاری لازم نیست بکنی. دوست نداره نیاد. من فقط میدونم قطع صله رحم عواقب داره ک شما پا پیش گذاشتی و رفتی حالا اون نمیاد دیگه مشکل خودشه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
سلام نیهان جان گاهی باید درکمال احترام بی توجهی کنی...اگر همسرت خوبه پیگیر این رفتاراشون نشو همینجا ...

سلام پرستو عزیز

شوهرم که یه ادم سرده 

البته خودشم زیاد از این خواهرش خوشش نمیاد 

حتی با شوهر این خواهرشم قهره الان 5 ساله 

اما بدبختی خوره ایی هست که به جون من افتاده 

وقتی این میاد من همش تو فکرشم 

حتی امسال خانواده شوهرم با اینا 13 بدر رفتن و به ما نگفتن 

من خیلی غصم شد

شما نباید از گوشی شوهرتون خواهرش رو بلاک میکردی،ادم قلبش میشکنه وقتی برادرش همچین کاری بکنه.اون بیشتر از برادرش ناراحته.وشما رو مسبب این بلاک میدونه.البته نظر من اینه

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘
2738
شما نباید از گوشی شوهرتون خواهرش رو بلاک میکردی،ادم قلبش میشکنه وقتی برادرش همچین کاری بکنه.اون بیشت ...

دقیقا همینطوره کارم اشتباه بود 

شما نباید از گوشی شوهرتون خواهرش رو بلاک میکردی،ادم قلبش میشکنه وقتی برادرش همچین کاری بکنه.اون بیشت ...

ولی یه چیزی بگم 

این خواهر شوهرم و شوهرشون خودشون دعواشون شد 

بعد شوهرش پای خانواده کشید وسط شوهر منم رفت خواهرشو از زیر مشت و لگد شوهرش نجات بده 

همین مرده شکایتشو کرد و شوهرم دادگاهی کرد 

طوری که ابروشون برد 

من از اول اشتباهم این بود با این خواهر شوهرم رابطه گرفتم

سلام پرستو عزیز شوهرم که یه ادم سرده  البته خودشم زیاد از این خواهرش خوشش نمیاد  حتی با ...

میفهممت...قشنگ حستو میفهم ...منم با یدونه از برادرشوهرام قهر بودم هنوزم هستیم البته ...اما یکی دیگه ازبرادرشوهرامو  سه بار دعوتشون کردم نیومدن خونمون سر این داستان...حتی از من نپرسید چیشده که بعد بخواد ناراحت باشه ونیاد....خیلی ریلکس گفتم باشه ...تولد پسرش شد ک اولین نوه هستو بلاخره همه دوسش دارن و همسرم عاشقشه...دعوت کردن نرفتیم همسرم مجبور شد ب مادرش بگه وقتی خونه ما نمیان ماام نمیریم ...سری بعد ک مامانش اینارو دعوت کردیم اوناام اومدن ....همین اقا من سلام دادم جواب نداد سری بعد دیدم اصلا تو روشم نگاه نکردم عین بز ارکنارش رد شدم.... تو مهمونی بعدی اومد جلو سلام داد الان وایمیستم اومد جلو سلام کرد جواب میدم نیومد نمیرم جلو سلام علیک کنم...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
میفهممت...قشنگ حستو میفهم ... منم با یدونه از برادرشوهرام قهر بودم هنوزم هستیم البته ...اما یکی دیگه ...

اره بنظرم با این افراد همین طور باید رقتار کرد 

منم باید تمرین کنم نسبت به اینا بی تفاوت باشم 

هرچند روزایی که اینا میان شهرمون من میفهمم اینقد ناراحت میشم که نگو

ولی یه چیزی بگم  این خواهر شوهرم و شوهرشون خودشون دعواشون شد  بعد شوهرش پای خانواده کشید ...

درسته،منتهی خودتون میگین دعوا بوده.بعد شوهرش شکایت کرده خودش که مقصرنبوده،ظاهرا م شوهرش ادم نرمالی نیست وقتی زنشو میزنه خب از برادرزنشم شکایت میکنه.میدونین من میخام بگم خیلی بدبین نباشین.احتمالا فقط یک سوتفاهمه که کِش پیدا کرده.

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘