2733
2734
عنوان

از سه صبح تا هفت درد کشیدم و سقط شد

729 بازدید | 55 پست

سلام خانوما من چون رشد جنین متوقف شده بود امروز وقت کورتاژ داشتم ولی دردام طبیعی از ساعت سه صبح شروع شد و من کلی درد کشیدم.لخته مثل جگر با خونریزی خیلی شدید داشتم وکلی لخته بزرگ ازم با درد دفع شد اخر سرم با جیغ و داد دو تکه ضخیم واندازه کف دست اومد و دردام کم شد.شوهرمم تند تند ابدقند برام درست میکرد.حالا سوالم اینه که تا کی خونریزی طبیعیه و اینکه کی برم سونو ببینم چیزی مونده یا نه.در آخرم بگم انشالله هیچ کسی این دردارو تجربه نکنه واقعا وحشتناک بود

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

واینکه چه چیزهایی بخورم که بهتربشم

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونو که حتما باید بری یه وقت بقایا نمونده باشه 

اره میدونم میکم چندوقت باید بگذره که سونو برم 

2738

کاچی و آناناس بخور.چای زیره بخور

مطلقا چای سیاه و میوه نخور چون سردین.

برنج.گوجه خیار نخور

برنج با زیره و زعفرون درست کن بخور

اینارو رعایت کن مطمئنم بزودی مادر میشی

فکر میکردم همدردی نمیدانستم تو هم...دردی
کاچی بخور داغ داغ انشالله خیره میدونمم چی کشیدی خیلی بده دوبار سقط داشتم 

خیلی سخت بود خیلی انشالله که دشمنمم همچین دردی رو نکشه من تحمل دردم خیلی بالاست ولی برام بینهایت سخت بود

من سقط داشتم دوباریه ده روزخونریزی داشتم وتموم شداما باردوم چون بقایا مونده بودتاچهل روزخونریزی داستم واخرم کورتاژامروز روسونونرو اگرخونریزی هات کم بود فردایاپس فردا برو چیزی هم نخورکه خونریزیت کم بشه اگه چیزی مونده باشه باخونریزی هست که دفع میشه

سلام

من چون خودم تجربه کردم ميدونم خيلي سخته چندتا توصيه دارم

1- حتما سونو رو انجام بده و بتا رو چک کن تا بياد پايين به حد نرمال برسه

2- مراقب باش افسردگي بعدش نگيري و خودتو تو موقعيتهاي مقايسه با بقيه قرار ندي

3- شروع کن به خوردن گرميجات و مغزيجات مخصوصا کاچي درست کن و روغن حيواني استفاده کن

انشااله آخرين تجربه سقطت باشه و مجددا باردار بشي در کمال صحت و سلامت

کاچی و آناناس بخور.چای زیره بخور مطلقا چای سیاه و میوه نخور چون سردین. برنج.گوجه خیار نخور برنج ب ...

خیلی ممنونم از لطفت 

سلام من چون خودم تجربه کردم ميدونم خيلي سخته چندتا توصيه دارم 1- حتما سونو رو انجام بده و بتا رو چ ...

چشم حتما رعایت میکنم من خواهر ندارم مامانمم فشارش بالاست ترسیدم بهش بگم واقعا خیلی بهم سخت گذشت .شماها مثل خواهرم هستید خدا خیرتون بده که جواب دادید نمیدونستم باید چیکار کنم الان

2706