2737
2734

کم کم دیگه ارتباط چشمی روبایدشروع کنه بازم بادکترش یه مشورت کن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من اصلا ب ما نگاه نمیکنه همش اینور. و اونور و نگاه میکنه   شاید طبیعیه از خانه بهداشت یا د ...

یعنی ارتباط چشمی نداشت باهات؟

تا چند وقتگی اینطوری بود؟

من ام آر آی برا نارس بودنش دو هفته پیش گرفتم مشکلی نداشته اما این بالا نگاه کردنش عذابم میده

2731
کم کم دیگه ارتباط چشمی روبایدشروع کنه بازم بادکترش یه مشورت کن

رو زمین تقریبا خب بهمون نگاه میکنه ولی تو بغل نه

رو زمینم حتما باید صداش کنیم یا باهاش بازی کنیم نگاه میکنه

رو زمین تقریبا خب بهمون نگاه میکنه ولی تو بغل نه رو زمینم حتما باید صداش کنیم یا باهاش بازی کنیم نگ ...

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی دخترمن چشمش مشکل داره تقریبا همیشه بیمارستانم و چنین موردی زیاد دیدم تو بیمارستان حتما پیگیری کن تاخیالت راحت بشه

پسر من خوشش میاد سرش رو عقب بندازه و بالا رو نگاه کنه البته عاشق اینم هست ناخناش یه ذره بلند میشه کل سر و صورت من رو با دستاش لمس کنه و ناخن بکشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2740
یعنی ارتباط چشمی نداشت باهات؟ تا چند وقتگی اینطوری بود؟ من ام آر آی برا نارس بودنش دو هفته پیش گرف ...

عزیزم برای ام آر آی بیهوشش کردن؟اگه تهرانی میشه بگی کحا بردیش؟

خدایا شکرت شکرت شکرت.