2733
2739
عنوان

ب مردم خوزستان ک فکر میکنم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 61 پست

هعییی منم چند روز پیش گریم گرفته بود 

اون از کرمانشاه ک زلزله اومد هنوزم ک هنوز هس رسیدگی نشده اینم از اینجا ها ک سیل اومده الهی بمیرم داریم ب کجا میریم 😔

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
كاش توحاشيه رود ها و زير سد ها خونه نسازيم....

من بیشتر از خونه ها دلم برای زمین های کشاورزیشون سوخت.

اکثرا چند تا بچه دارن واقعا وقتی همه محصولاتشون زیر آبه چطوری میخوان تامین بشن.😔

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعییی منم چند روز پیش گریم گرفته بود  اون از کرمانشاه ک زلزله اومد هنوزم ک هنوز هس رسیدگی نشده ...

واقعا

باورت نمیشه وقتی خونمو تمیز میکردم وبعد تواخبار اون گردوغبارو میدیدم.میگفتم من حاضرنیستم ی پرز کوجیک رووسیله هاباشه اونوقت خانمای جنوبی بااین حجم از گردوغبار چی میکنن باخونه زندگیشون وکلی دلم میگرفت

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

مردم بیچاره پلدختر ومعمولان که دارن از گرسنگی وسرما میمیرن 😥😥😥

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2731
بنظرم باید مهاجرت کنن و خالی از سکنه شه تا دولت از ترسش کاری کنه

هیچ وقت خالی از سکنه نمیشه به خاطر منابعی که داره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

تورو خدا هر کدومتون میتونید کمک کنید. حتی یه پنج هزار تومن. به اطرافیانتونم بگید. من خودم به شخصه فکر میکنم هلال احمر مطمینه و چون نیروهاش زیاده میتونن درست توزیع کنن. البته اگر غارتگرا بذارن 

زبانی که حق را نگوید به درد لیسیدن بستنی میخورد.
من اهوازیم طوفان داره میاد سمتمون الله اکبر

ای بابا😔😔

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738
ولی الان از همه جا بدتر سرپل ذهابه..طفلی ها تو کانکس بودن کانکساشون  هم تو سیل آب برد

😢😢😢😢😢

بنظرتون اهوازم سیل میاد؟

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
تورو خدا هر کدومتون میتونید کمک کنید. حتی یه پنج هزار تومن. به اطرافیانتونم بگید. من خودم به شخصه فک ...

خیلی نامردن اگ حق این مردمو ک اینجوری دارن زجر میکشن روبخورن.حرومشون

خودمونم دلمون گرفته، خدایا خودت کمکمون کن، خسته ایم خسته

😔😔😔

من اهوازیم طوفان داره میاد سمتمون الله اکبر

ما کولر زدیم نمیشنوم

شدیده؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
واقعا باورت نمیشه وقتی خونمو تمیز میکردم وبعد تواخبار اون گردوغبارو میدیدم.میگفتم من حاضرنیستم ی پر ...

هعییی اره الانم ک اینطور 

هنو تازه هشدار دادن از امروز جمعه بعدظهر گفتن همونجا ها قرار دوباره سیل و بارون شدید بیاد خدا کمکشون کنه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706