2410
2553
عنوان

ب مردم خوزستان ک فکر میکنم😔😔

800 بازدید | 61 پست

خیلی دلم میگیره.چقدمردم کم شانس و سرسختین

جنگ میشه جنوب بهم میریزه.سیل وطوفان وگرد وغبار😔😔😔😔

الان درگیر سیل هستن بعضی ازاستان ها

ولی کلی خوزستان خیلی دلم میگیره براشون و کلا اهالی جنوب

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

بنظرم باید مهاجرت کنن و خالی از سکنه شه تا دولت از ترسش کاری کنه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم باید مهاجرت کنن و خالی از سکنه شه تا دولت از ترسش کاری کنه

امضات👌👌👌👌

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2720

من برای همه مردم ایران دلم میگیره.😔

روستاهای خوزستان

معمولان

پلدختر

کرمانشاه

کاش تموم شه این مصیبت ها.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

کلا این سیل خیلی بد بود.. اون لرستااان.. پلدختررر.‌‌ کلا همه جااا....بچه هاااشوون... اصن خیلی داغونه... 

از دست دادنِ هر انسانی که از دست می دادم آزاردهنده بود. گرچه اکنون متقاعد شده ام که هیچکس کسی را از دست نمی دهد؛ زیرا هیچکس مالکِ کسی نیست. این تجربه ی مهمِ آزادی ست 
2714

خدابهشون صبربده.

خوزستانو کلی گفتم ازلحاظ جنگ و گرد وغبار قبل

رفتم اهواز دوسه ماه پیش  اسمونشون یه رنگ دیگه اس همه جا خاک بود این دولتای بی وجدان نمیگن چج ...

😔😔

2706