2733
2739
عنوان

اگه درد زایمان نگیریم

389 بازدید | 49 پست

سلام اگه درد زایمان طبیعی نگیریم چی میشه؟؟ ممکنه دهانه رحم باز شه ولی درد نباشه یا سزارین شیم اطرافیان خیلی بهم استرس وارد کردن منم تنها شوهرم از فردا میره سرکار

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس دیر یا زود میگیره اگه نشد یا آمپول درد بهت میزنن که دردت شروع بشه اگرم تشخیص دادن که سزارین بشی،عمل میکنن،استرس برا چی میگیری بیخیال باش.من خودم ۴روز از موعد زایمانم گذشت بعد دردام شروع شد

میگیری انشالله

پیاده روی کن زیا

شربت زعفرون بخور با مشورت دکترت دردت میگیره قشنگ

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
پیاده روی داری روزی چند ساعت ؟ ورزش میکنی یا نه 

ورزش میکنم ولی پیاده روی روز نیم ساعت

2738
نترس دیر یا زود میگیره اگه نشد یا آمپول درد بهت میزنن که دردت شروع بشه اگرم تشخیص دادن که سزارین بشی ...

بیشتر بخاطر اینکه با بیمارستان ۱.۵ فاصله دارم میترسم

من تا هفته 42صب کردم هیچ دردی نیومد سراغم دهانه رحمم کامل بسته بود دیگه روزای اخر دکتر نامه داد برا ...

واآای ۴۲ هفته زیاد خسته شدم دیگ

پیاده رویتو بیشتر کن یه ساعت تا دوساعت خوبه ، لگنتو دکتر و مامات معاینه کرده چقد باز شده

سه شنبه رفتم ۱ سانت باز بود بعدش یکم لکه بینی گرفتم

نترس درد که یهو شروع نمیشه و شدید بشه،کم کم شروع میشه.گوش به زنگ باش،درد آروم که از کمرت شروع شد و ز ...

مرسییی عزیزم دکترا همش میترسونن بهم میگه بغل خونت برو برا زایمان ۱.۵ زیاد میگم خب بیمارستان خوب نیس چیکار کنم

2706