2737
2734
عنوان

غم تو دلمه دعا کنین برام بچه ها

95 بازدید | 13 پست

قبل عید محل کار همسرم باهاش تسویه کرده و گفتن که اگه خواستیمت باهات تماس میگیریم تا الان خبری نشده شوهرم مثل افسرده ها شده حرف نمیزنه همش عصبیه چیکار کنمم 

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روزی رسون خداست غصه نخور عزیزم... توکل کن و صبور باش

میدونم عزیزم اما شوهرمو  میبینم دلم براش کباب میشه خیلی ناراحته

2728

آخههههه😥عزیییییزم...ماهم چندماهه به مشکلات شدید اقتصادی خوردیم...طوریکه هیچی نداریم،نه پس انداز نه خونه نه ماشین...انشاالله این پستی بلندیای زندگی زودتر تموم شه.

کاش تورو از روز اول مث امروز میشناختم😔
آخههههه😥عزیییییزم...ماهم چندماهه به مشکلات شدید اقتصادی خوردیم...طوریکه هیچی نداریم،نه پس انداز نه ...

ان شا الله

عاشق امضات شدم استارتر.

غصه نخور.توکل کن به خدا ان شاالله هرچه زودتر بگن برگرده سرکارش

یا یه کاربهتر پیداکنه🙏🏻

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو
2738
وای چقدر درکت میکنم منم شوهرم از فردای عروسی بیکار بود تا 6 ماه داشت دیونه مبشد از ته دل واست دعا می ...

مرسی عزیزم 

عاشق امضات شدم استارتر. غصه نخور.توکل کن به خدا ان شاالله هرچه زودتر بگن برگرده سرکارش یا یه کاربه ...

ان شا الله ممنونم

اما من یکم صبرم کمه و بخاطر بچه توراهیم که یه سقفی بالاسرش باشه، همش غر زدم سرشوهرم...ولی الان که ازم دلسرد شده میفهمم چقد اشتباه کردم...سعی میکنم جبران کنم.

یه دوستی دارم با یه پسر بیکار که بهداشت خانواده خونده بود ازدواج کرد،دو سال عقد بود،یه سال بعد عروسیشم خودشو وسایلش خونه مادرشوهرش بود،باردار شد...بازم شوهرش بیکار بود (البته باباش کندو زبورعسل داشت یه مدت باباباش کار میکرد،) الان سه چهارساله تهران کار پیدا کرده تو یه بیمارستان و خونه و ماشین خریدن،دوتام بچه داره...راضیهاز زندگیش خداروشکر...ان مع العسر یسرا...