2737
2739
عنوان

غربالگری دوم

264 بازدید | 48 پست

کیا تازگیا غربالگری دوم رفتن، من قراره فردا برم،فردا 17 هفده و یک روز هستم، دکتر تاریخ سونو و آزمایش رو هردو رو واسه فردا زده، بهم چیزی نگفت که آزمایش رو زود بده یا نه، اما تو نی نی سایت دیدم نوشتن آزمایش رو باید زود رفت

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

وا..چه زود میفرستن من تازه غربالگری مرحله اولو دادم تو 12 هفته ..الان 15 هفته م..زود نیست؟؟هزینه ش چقده؟!تعیین جنسیتم همون موقع انجام میدن؟!یا جداست

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وا..چه زود میفرستن من تازه غربالگری مرحله اولو دادم تو 12 هفته ..الان 15 هفته م..زود نیست؟؟هزینه ش چ ...

سونو گرافی رفتی اب خوزدی یا مثانه خالی؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
من دوهفته دیگه بایدبرم.یعن خون و زودتر باید داد؟

نمیدونم دکتر به شما چیزی نگفت؟ به من که چیزی در این مورد نگفت کدومو زودتر برو، هر دو رو تاریخشو فردا زده

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

بسلامتی..

منم هفده هفته و یک روز رفتم..

ولی بنظرم بهتره هجده یا نوزده هفته بری که دبگه همه چیزاش معلوم باشه.منظورم معده..کلیه..

منم رفتم خوب بود.ولی تو برگه بعضی چیزا رو گفته بود که باتوجه ب سن حاملگی  تو هفته های بعدی رویت میشه.

دخترم همه ی زندگیمه

واسه ان تی مثانه گفت خالی باشه

2738

من رفتم غربالگری اول گف چیز شیرین بخور مثانه پر باشه و مایعاتی ک میخوری باید به یک لیتر برسه

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
بسلامتی.. منم هفده هفته و یک روز رفتم.. ولی بنظرم بهتره هجده یا نوزده هفته بری که دبگه همه چیزاش م ...

عه ،به من دکتر گفته فردا برم،اول سونو رفتی بعد جوابشو همون روز بردی آزمابش مثل ان تی؟ 

من رفتم غربالگری اول گف چیز شیرین بخور مثانه پر باشه و مایعاتی ک میخوری باید به یک لیتر برسه

عه به من گفت خالی کن مثانه رو

واسه سونوباید مثانه پرباشه؟؟هم انومالی میگم هم سونو ان تی رو؟؟

مگه دومی که میری هم آنومالیه هم ان تی؟ان تی ک تو غربالگری اول نگا میکنن دیگه مگه برا غربالگری دومم دوباره ان تی انجام میشه؟کلی هزینش میشه ک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
وا..چه زود میفرستن من تازه غربالگری مرحله اولو دادم تو 12 هفته ..الان 15 هفته م..زود نیست؟؟هزینه ش چ ...

هزینه رو نمیدونم فردا میرم، ولی آزمایشو پرسیدم گفت 340 تومن

عه ،به من دکتر گفته فردا برم،اول سونو رفتی بعد جوابشو همون روز بردی آزمابش مثل ان تی؟ 

منم ب دکترم گفتم وایمیشتم تو هفته ۱۸یا ۱۹میرم گف تو ک صبر کردی این یکی دوهفته ام روش.ک بهتر مشخص بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2706