2733
2734
اخی پس چش شده یه دفعه خیلی دلم سوخت خدا بهت صبر بده ایشالا زود زود نی نی دار شی اصلا از یادت بره&nbs ...

ممنونم عزیزم عذاب وجدان سقط کردنش خیلی سخته الان یه سال گذشته ولی از یادم نمیره

ممنونم عزیزم عذاب وجدان سقط کردنش خیلی سخته الان یه سال گذشته ولی از یادم نمیره

نه عزیزم نباید عذاب وجدان داشته باشی اون گناه داشت با این شرایط به دنیا بیاد بهترین تصمیمو گرفتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

ببخشید عزیزم

من اتفاقی تاپیکت رو دیدم

چندتا سوال داشتم که اگه ناراحتت نمیکنه ممنون میشم جواب بدی

جنین رو تو دیدی وقتی بدنیا اومد؟ طبیعی زایمانش کردی یا سزارین؟

جنین رو به پدر تحویل دادن که ببره خاک کنه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

و اینکه چقدر طول کشید از پزشک قانونی مجوز سقط بگیری؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2731

سلام عزیزم منم ۳ هفته پیش جنینم رو بدلیل پلی کستیک بودن کلیه ها و یه تیکه مخچه اش هم تشکیل نشده بود سقط کردم ۱۶ هفته بودم ، به من گفتن علتش ژنتیکی هست و من و همسرم دختر خاله پسر خاله هستیم

Pregnancy Ticker
2740

منم ۴ ماه پیش جنین ۱۹ هفتمو سقط کردم بخاطر مشکل کلیه ها و مثانه اش.طبیعی تو بیمارستان با قرص و شیاف سقط کردم. خیلی سخته درکت میکنم عزیزم. دکترم گفت دلیل خاصی نداره آخه نه فامیلیم و نه تو خانوادمون کسی مشکل کلیه داره نمیدونم چرا اینطوری شد تمام آزمایشا و سونو هام خوب بود این مشکلو تو آنومالی متوجه شدن.

💍👫🏻