2737
2739

از وقتی باردارشدم نمیتونم خنده م کنترل کنم😟توجمعی یا جایی هستیم کسی حرف خنده داری میزنه من ازبس میخنده م شکم درد میگیرم.همه خنده شون تموم میشه اما من نه😕

یه جورایی بعدش خجالت میکشم اخه قبلن فوقش یه لبخندملیح میزدم

الان دندون هام میاد بیرون

قرمز میشم

مابین جیغ میزنم

کل بدنم میره رو ویبره

دستمم میذارم رو شکم خودمو کنترل کنم اما نمیشه

ازبس میخندم نفسم کم میاد

نیم ساعت بعدش صورتم به حالت عادی برمیگرده

یا گاهی یاد یه خاطره خنده دار میفتم یا اینجا کسی حرف بامزه میزنه اینقدر میخندم شوهرم تذکر میده میکه بسه دیگه نخند😐بچه الان میترسه

حالا باز خوبه کنترل این ازدستم دررفته😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان با این توصیفاتی ک از خودتون کردید 

منم ب خنده شما ، خندم گرفت 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

الان تو فکر اینم که چقدر رو مخ دور و بریاتی با خنده هات😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

والا منکه از اول خلقتم اینجوری بودم!حالا ن ب این شدت ولی انقدر خنده دار میخندم ک اگه ادامه ب خنده کردن بدم کل جمعیت از خنده من روده بر میشن.خداییش خیلی ضایع میخندم😕😁

سلام😂

رامبد که خندوانه رو تعطیل کرد دیگه...شما جایگزین مناسبی هستین عزیزم😊

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2706