2733
2734
عنوان

برای مسافرت کجا رو پیشنهاد میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دور نمیخوام شیرازم دوره 15ساعت سخته برام رانندگی

خوب با قطار میگی میرم دیگه 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
با این وضعیت آب وهوا فعلا خونه از همه جا برات امنتره. جدی می گم . همه جا فعلا بارون وتند باده   ...

شیراز سال گذشته رفتیم عالی بود،بخاطر بچه و وسایل و کالسکه ترجیحا دوست دارم نزدیک سفر کنم

خدایا شکرت هزاربار
2740
اره کاشان اولین گزینه مونه،گلاب گیری کی هست؟ یکم از جاهای دیدنیش بگو

البته فصل گلابگیری اون در اواسط اردیبهشته اما جاهای دیدنی زیادی داره باغ امیرکبیردرفین کاشان محل شهادت امیرکبیروخانه های قدیمی ومسجداقا بزرگ وقلعه مرنجاب درشهرستان اران وبیدگل وبزرگترین شهرزیرزمینی جهان درشهرنوش اباد.

لرستان دور میشه ازمون فکر کنم،تبریز سرد نیست الان؟

آره دور میشه از شما.

چرا سرد که هست، ولی اگه میخوای به گیلان نزدیک باشه جا های سردن دیگه.

میتونید تا جنوب با قطار برید، اونجا ماشینو از طریق بنادر خورشید و چارک و لنگه ببرید کیش. اینجوری هم خوش میگذره، الانم که خلوته و هوا هم عااااالی

الان غرب خوشگل ترین جای ایرانه، من یه سال اردیبهشت رفتم، واقعا واقعا خوشگل بود

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
سرد نیست؟

البته بارونیه  دو روز هوامون عالی بود

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
البته فصل گلابگیری اون در اواسط اردیبهشته اما جاهای دیدنی زیادی داره باغ امیرکبیردرفین کاشان محل شها ...

شوهرم عاشق تاریخه فکر کنم بیایم کاشان یه سر هم بریم اصفهان خوب باشه

بارون و سیل نیومده اونجا؟

خدایا شکرت هزاربار