2737
2734
عنوان

برای مسافرت کجا رو پیشنهاد میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 35 پست
وقت گلاب گیری کاشان کی هستش وچه روزایی خوبه بریم؟واینکه جاهای دیدنی بغیرگلاب گیریش کجاس

اردیبهشته

باغ فین خانا های تاریخی که تعدادشون خیلی زیاده نمیشه همه رو اسم برد تپه های سیلک روستاهای اطرافش مثل نیاسر ابیانه کویر مرنجاب برای دیدن ستاره ها شهر زیرزمینی نوش اباد و...

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا صبر کنید چون باز هواشناسی یه سامانه جدید بارندگی اعلام کرده صبر کنید ...هواشناسی با دقت نگاه کن ...

اره این هفته نگاه میکنم اگه هوا خوب بود بعد راه میوفتم

خدایا شکرت هزاربار
شوهرم عاشق تاریخه فکر کنم بیایم کاشان یه سر هم بریم اصفهان خوب باشه بارون و سیل نیومده اونجا؟

نه از سیل خبری نیست شبا سرد میشا روزا بهاری

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
شوهرم عاشق تاریخه فکر کنم بیایم کاشان یه سر هم بریم اصفهان خوب باشه بارون و سیل نیومده اونجا؟

نه خدارا شکر باراندگی زیاد بوده ولی سیل نداشتیم.

الان هم چندروزی هست هواافتابی ودلچسبه.