2733
2739

اکه میخای طبیعی عمل کنی ربیعی ، اگه یکم مدل میخای ساریخانی !دکترهای گرونی هستن ولی حرف اولو میزنن واسه دماغ

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
اکه میخای طبیعی عمل کنی ربیعی ، اگه یکم مدل میخای ساریخانی !دکترهای گرونی هستن ولی حرف اولو میزنن وا ...

تعریف ربیعی رو شنیدم 

شما مدل عملاشو از نزدیک دیدین؟ 

عکس سه بعدی نمیگیرن؟؟

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقت دارم واسه دکتر کبودخانی

منتها خیلی دیر وقت میده

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2731
تعریف ربیعی رو شنیدم  شما مدل عملاشو از نزدیک دیدین؟  عکس سه بعدی نمیگیرن؟؟

اره دیدم ، نسبت به بقیه واقعا عالی میشه! مال بعضیا رو دیدم عمل میکنن کنار بینی شون موقع خنده یا...خط میفته و چروک میشه ولی این اصلا اینجوری نیس !

خودمم تصمیم دارم عمل کنم و صددرصد ربیعیه انتخابم

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
کبودخانی؟؟؟ اصلا نشنیدم  شما چطور انتخابش کردین؟

منم اصلا نشنیدم و کسی ندیدم

2738
اره دیدم ، نسبت به بقیه واقعا عالی میشه! مال بعضیا رو دیدم عمل میکنن کنار بینی شون موقع خنده یا...خط ...

منم میخوام بیام شیراز عمل کنم بینیم استخونیه 

شنا ازشون پیج اینستاگرام نداری مدلای عملش رو ببینم؟

کبودخانی؟؟؟ اصلا نشنیدم  شما چطور انتخابش کردین؟

اتفاقا دکتر عالی هست

من لوزه سومم هم پیش خودشون عمل کردم برخلاف بقیه هیچ مشکلی نداشتم

نمونه عملاش هم دیدم با بیماراش صحبت کردم اونام مسگفتن مشکلی نداشتن حتی کبودی خیلیم از فرم بینیشون راضی بودن و واقعا قشنگ بود

میدونی دکتر کبود خانی مدل خاصی عمل نمیکنه فقط یه بینی بدون عیب و خوش فرم متناسب با صورتت بهت میده

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
کبودخانی خیلی خوبه. من خیلی راضیم. واسه من تقریبا ۱۰ ماه طول کشید

چه سالی عمل کردی؟

چن هزینه کردی؟

چقدر دیر  طبیعی عمل میکنه؟

کارش خیلی خوبه. داداشمم پیشش عمل کرد. تقریبا طبیعیه. ولی یه قوس خیلی ملایم بهش داده. سرش هم خیلی بالا نیست. من کلا راضیم. خدا رو شکر نه نفس تنگی دارم نه آبریزش نه هیچی.

خدایا شکرت
اتفاقا دکتر عالی هست من لوزه سومم هم پیش خودشون عمل کردم برخلاف بقیه هیچ مشکلی نداشتم نمونه عملاش ...

چقدر خوب ولی من میخام عروسی کنم عجله دارم 

نظرت درباره مصباحی چیه ؟

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2706