2737
2734

پس چرا بری پهلوش وقتی حوصله شو نداری

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

نه حقشه بزار انقدر گریه کنه جانش در بیاید😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا میگه چه عروسی دارم خودشو میگیره بی محلی میکنه وقتی میاد اینجا لام تا کام حرف نمیزنه سرش تو اون گوشیه بی صاحابشه   ببین آنچه قرار بود فکر کنرو برات خوندم و نوشتم حالا خود دانی   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

خخخخ . من که نمیتونم! فکرمیکنم بی احترامیه. میام برم تو سایت میاد باهام میحرفه منم مجبورم گوشیو بذارم کنار. البته مادرشوهر من خودش میره تو تل گرام میچرخه، اون موقعا منم میرم میچرخم. ولی بازم هی پیامایی که اونجا میبینه برا من میخونه منم هی باید بگم اهان اوهوم... حواسم پرت میشه دیگه کلت بیخیال نت میشم اونجا

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
2706