2737
2739
عنوان

خانوما بچم تب داره😭😭

131 بازدید | 22 پست

دیشب خیلی عرق کرد گرمش بود لبسشو کم کردم بخاری خاموش کردم دیدم خوب نشد بردمش توهال که خنک تره بعد دیشب اب ازبینیش میومد وداغ بود تب سنج دیجیتالی گذاشتم شد36و7نیم اضاف میشه میشه37و2.بهش بروفن دادم اونیم سی سی چون استا نداشتم کم بهش دادم 7ماهشه بچم.

بعد الان 36ونیم بود که نین اضاف بشه میشه 37.6ساعتم هست از بروفن گذشته به نظرتون بدم بهش باز یانه صبرکنم بالاتر رفت بدم؟

کاربر😍Niloopar😍سابق هستممم...تیکر تولد آرادجونمه پسرگلم

فکر کنم تب ویروسیه خیلی زیاد شده.

اگه خوب نشد ببرش دکتر.

نه داروهاشو بده چون شبا تب زیادترم میشه.

آستامینوفن بده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ببرش پیش دکتر سر خود کاری نکن

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2728

چرا دکتر نمیبری دلیلش مشخص شه؟بچه ۷ ماهه رو

پسر من هرکار میکردم‌تبش نمیومد پایین بردم دکتر دیدم عفونت ریس ۱۰ روز بستری بود

ایشالا ک نی نی شما چیزیش نباشه و ی سرماخوردگی ساده باشه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

پسر منم دیروز تب داشت بردیمش درمانگاه کلی بچه ی اینجوری اونجا بودن انگار ویروس فصلیه 

ببرش دکتر بهتره

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738
سرکه بریز رو آب و پاشویش کن

سرکه نزنیا بچه تشنج میکنه خطرناکه

گلاب بریز

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

مرده شورببره این ویروس آشغال روبچه منم داغونش کرده دکترگفت۷روزطول میکشه هیچی نمیخوره منم پس فردانوبت سزارین دارم هرچی ک فکر کنیدبهش دادم ولی بی فایدس یه ساعت خوبه دوباره بی انرژی میشه داغونم

حتما دکتر ببر بچه زیر یکسال خوددرمانی نکن

مرده شورببره این ویروس آشغال روبچه منم داغونش کرده دکترگفت۷روزطول میکشه هیچی نمیخوره منم پس فردانوبت ...

ای وای عزیزم خدا بچه هاتو نگه داره

میدونمیمیکشی الان جای تو بودم

ایشالا ک زود خوب شه خودتم ب سلامتی زایمان کنی

نمیدونم چ مقاومتیه ک نمیبرید دکتر 

خودتون سرخود دارو میدین؟ عزیزم ببر دکتر کاری نکن الکی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

Ohhhhh melat che sholooghesh kardan,azizam tabe viroousi hast o bayad dorash tey beshe,faghat age kheyli bihal shod o shir dorost nakhord o kheyli bitabi kard bayad bebarish doktor vaela age tabesh BA mosaken kontorol mishe bayad behesh moratab estaminofen bedi yeki dar miyoon ibuprofen ham mitooni bedi choon 6 mahesh tamoom shode

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
2706