2733
2739
عنوان

بچه ها سایز مای بی بی....بیاین لطفا

215 بازدید | 9 پست

سلام واسه بچه ی هشت کیلویی مای بی بی سایز ۳ یعنی ۴تا ۹ کیلو خوبه یا سایز ۴ یعنی ۷ تا ۱۸ کیلو

ممنون از جواباتون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا به وزن توجه نکن هر وقت احساس کردی که کشش داره پای بچه رو میبره سایزو بزرگتر کن

نمیشه من برا بچم سایز ۵ مولفیکس میزنم که ۱۱تا ۲۵ کیلو هست با اینکه پاهای بچم لاغره و پر نیس اما بازم رد کش میوفته و اگه یه سایز بزرگتر بگیرم دیگه پوشکه خیلی آویزون میشه

2738

یک دنیا ممنون از جواباتون خودمم حس میکنم سه بر اش کوچیکه طفلی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............