2737
2739
عنوان

انتخاب شدن پسرم تو مصاحبه دبستان دوران

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 100 پست

نگرانی شما در مورد آینده پسرتونو درک‌ میکنم.خودمم مادر دو تا بچه ام.تو کشور ما اکثر مدارس روششون یکیه.مدارس دولتی توشون پیدا میشه مدارسی که از بقیه بهترن.دنبال این مدارس باشین و در کنارش روی زبان و مهارتهای دیگه مثلا برنامه نویسی یا ورزش کار کنید.مدارسی با حداقل زمان آموزشی رو انتخاب کنید.میتونید اول از یک روانشناس کودک متبحر کمک بگیرید تا استعداد و علاقه بچه تونو کشف کنید و تو اون مسیر مشخص سرمایه گذاری وقت و هزینه کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانی شما در مورد آینده پسرتونو درک‌ میکنم.خودمم مادر دو تا بچه ام.تو کشور ما اکثر مدارس روششون یکی ...

ممنون.برنامه نویسی میره و تا شیش ماه دیگه اولین رباتش رو میستزه برای این مدرسه با یه مشاور خوب مشورت کردیم عزیزم.ممنون ازت

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ببخشید الان هدفتون چیه؟ تبلیغ این مدرسه هست؟آینده نگری برای فرزندتون؟ اینکه کنکور قبول ندارید؟همسرتو ...

عنوان تاپیک رو اول میخوندی میدیدی من از خانومای که بچشون اینجا رفته پرسیدم نه بقیه که بیان راجع به انتخاب من نظر بدن.نمونش خودت

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
خب گلم خودت داری حرفت را نقض میکنی  اگر قرار نیست آموزش خاصی ببینن لزوما به این همه هزینه نیست ...

منم نگفتم قراره آموزش ببینه

عنوان تاپیک رو اول میخوندی میدیدی من از خانومای که بچشون اینجا رفته پرسیدم نه بقیه که بیان راجع به ا ...

شما ازکجا میدونی اطلاعی ندارم که اینطوری جواب میدید؟ درضمن احترام گذاشتم نوشتم شما .

شما ازکجا میدونی اطلاعی ندارم که اینطوری جواب میدید؟ درضمن احترام گذاشتم نوشتم شما .

از این مدرسه اطلاع دارید یا بچتون میره؟چون  گفتید من دارم اونجا رو تبلیغ میکنم 

ببخشید الان هدفتون چیه؟ تبلیغ این مدرسه هست؟آینده نگری برای فرزندتون؟ اینکه کنکور قبول ندارید؟همسرتو ...

درثانی من نیازی نیست درباره سبک زندگیم و ... توضیح بدم هرخانومی چیزی پرسید من جواب دادم  و خودم چیزی نگفتم و فقط ریپلای کردم

2738