2726

سلام دوستان پسرم برای دبستان دوران انتخاب شده و خیلی خوشحالم .کسی از شما هست که بچش این مدرسه بره؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کجا هست، چجور مدرسه ایه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دبستان مصاحبه داره؟ دوره ما اینجوری نبود

بعضی ها چون بچه ها باید گزینش بشن مصاحبه دارن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

مذهبیه؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
کجا هست، چجور مدرسه ایه؟

منطقه دوازده.با متد آموزشی شهید چمران هستش 

خوشحالی نداره....بعدن پسرت جایی شکست خورد میخای گریه کنی واونم ناراحت....تشویقش کن اما خیلی هم مهم واسش نکن

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید
منطقه دوازده.با متد آموزشی شهید چمران هستش 

یا خداااااا

دکتر چمران خدابیامرز متد اموزشی نداشت.

با چه چیزایی مردم پول در میارن.

متد آموزشی شهید چمران

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
یا خداااااا دکتر چمران خدابیامرز متد اموزشی نداشت. با چه چیزایی مردم پول در میارن. متد آموزشی ...

همون 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706