2737
2734

بچها کسی هست شوهرش یا پدرش یا حتی اقوامشون تریلی داشته باشن؟از نظر در امد میدونین چطوریه؟کاره خوبیه یا بدیه؟شبا میان خونه یا نه؟برا پیشرفت خوبه بنظرتون

بستگی داره که چیکار میکنه و ماشینش چیه یه سریا با بهترین ماشین میرن بندر بار میزنن و شهرای دیگه خالی میکنن بعله شبا خونه نیست اینجوریه که یه شب هستن و یه شب نه کلا یه کم سخته زندگی کردن باهاشون ولی از نظر مالی اره خوبن تقریبا نمیشه گفت ماهانه چقد دارن ولی درامدشون خوبه زندکی متوسط رو به بالا دارن 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره که چیکار میکنه و ماشینش چیه یه سریا با بهترین ماشین میرن بندر بار میزنن و شهرای دیگه خالی ...

من نامزدم الان میخواد تریلی بخره میگه بار سنگ میزنم صب میرم عصر میام نمیدونم چیکار کنم بزارم این کارو بکنه یا ن 

2738
من نامزدم الان میخواد تریلی بخره میگه بار سنگ میزنم صب میرم عصر میام نمیدونم چیکار کنم بزارم این کار ...

تو این وضع بیکاری اگه میتونه بزار انجام بده جلو راهش نباش پول هر روز داره افت میکنه و ماشین میره بالاتر بزار سرمایه تون هدر ندره بعد تریلی چی میخواد بخره ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
تو این وضع بیکاری اگه میتونه بزار انجام بده جلو راهش نباش پول هر روز داره افت میکنه و ماشین میره بال ...

نمیدونم والا چی میخواد بخره اره بیکاری خیلی بده کارش خوابیده کار نداره اخه میخواستیم با این پول خونه بخریم حالا نمیدونه خونه بخره یا ماشین خودش میگه ماشین بخرم بعد ۵ سال میتونم خونه بخرم اخه خودشم پایه یک نداره ک میخواد بده ب شوفر

نمیدونم والا چی میخواد بخره اره بیکاری خیلی بده کارش خوابیده کار نداره اخه میخواستیم با این پول خونه ...

ای بابا فک کردم خودشه پس باید بگرده یه شوفر خوب گیر بیاره که ماشینو نابود نکنه من فک کردم خودش پایه یک داره خونه ام بد نیست سرملیه گذاریه خوبیه  ولی خب بعدش چیکار میخواد کنه بشینه تو خونه ؟

نمیدونم والا چی میخواد بخره اره بیکاری خیلی بده کارش خوابیده کار نداره اخه میخواستیم با این پول خونه ...

به نظر من خونه بگیرید بهتره 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .
ای بابا فک کردم خودشه پس باید بگرده یه شوفر خوب گیر بیاره که ماشینو نابود نکنه من فک کردم خودش پایه ...

خودشم همینو میگه میگه با ماشین میتونم کار کنم بعد خونه بخرم...منم میگم میگم شوفر خوب پیدا کردنم سخته چطوری میخوای اعتماد کنی میگه تو دلمو خالی نکن

2706