2737
2739
عنوان

شکل ضایعات زگیل تناسلی

300 بازدید | 14 پست

سلام من بعد از رابطه خونریزی از وازن داشتم بعدش متوجه یک برامدگی کوچیک داخل وازن شدم . تورو خدا بگین ممکنه زگیل تناسلی باشه.البته بگم من از همون اوایل ازدواج هم مرتبا زخم داشتم ولی این بار این ضایعه رو حس کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا زخم و زگیل مگه چیکار میکنین؟

😑😑 کشتی میگیرن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728
2738
لطفا شوخی بیجا نکنین . مطمین باشید اونقدر مضطربم که اومدم اینجا راهنمایی میخام

😑 ن بخدا شوخی نکردم منظورم این بود ک چ سوالیع میپرسع اخه

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

نگا برو دکتر خیالت راحت میشه اگ چیزی هم باشه دکتر بهتر میدونه چ قرصی یا چیزی بهت بده 

ببین من اینو میدونم ک ممکنه اگ کسی زگیل داشته باشه بعد از رابطه خونریزی کنه 

حتما هم نباید زگیل رو از شوهرت بگیری 

ولی کلا خونریزی نشونه ی خوبی نیس 

حتما برو دکتر 

ی سوال

خارش و سوزش داخل واژن هم دارین؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706