2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته عزیزم مبارکه

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731

روز تخمک گذاری رابطه داشتم از پریودم سه روز گذشته دل درد دارم و بعد از ظهرا حالت تهوع ... پریشب بی بی چک زدم مثل این شد ... دیروز صبح زدم منفی شد..‌. امروز صبح ام که این ... به نظرتون حامله ام؟ یا پریودم عقب افتاده همینجوری؟

اینم بیبی چکای من روز موعد و فرداش .میخوام فردا برم آز واسم دعا کنید لطفا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
روز تخمک گذاری رابطه داشتم از پریودم سه روز گذشته دل درد دارم و بعد از ظهرا حالت تهوع ... پریشب بی ب ...

رحمت داره اماده.میشه مارک بی بی چیه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2738
آره ولی خیلیییی کم رنگه انگار معلوم نیس 😐

بازم صبر کن یکی دو روز دیگه بزن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مدیکور... واسه چی آماده میشه ؟ یعنی حامله نیستم؟

شاید باشی ولی رحمت داره اماده بارداری میشه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
باشه... ولی چه قدر سخته منتظر بودن 😥😥 

خیلی میدونم کشیدم 

2706