2733
2734
عنوان

تا حالا شوهرتون باهاتون همکاری کرده که حال جاریتون را بگیرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 39 پست
6 سال اذیتم کردن در حدی که حمله عصبی بهم شد عذاب دادن بعد دید داداشاش هم دارم بهم بی احترامی میکنند ...

یعنی دعوا باهاشون کرد؟،

من مشکلم با چندتا کنایه حل میشه یکم میخوام بهش تیکه بندازم اون و شوهرش دوتایی هممممش به من حرف میزنن تاحالا همش سکوت کردم الان دیگه دارم می ترکم

یارب نظر تو برنگردد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ؟؟ خب طرف مقابلم دو نفرن من یه نفرم 

گوش و چشم شوهرتونو به حرفاو کارای این مدلی باز نکنید بذارید تو عالم کلی نگر خودشون ببمونن، مزه ی اینکار که بیاد زیر زبونشون کم کم ریز میشن رو‌همه چیز و‌همه کس بعد دامنه خودتو خانوادتم می گیره

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2731
یعنی دعوا باهاشون کرد؟، من مشکلم با چندتا کنایه حل میشه یکم میخوام بهش تیکه بندازم اون و شوهرش دوتا ...

دعوا که نه با اینکه شوهرم از همه کوچیکتر هم قبولش دارن هم ازش حساب میبرن میدون اگه شوهرم قاطی کنه همه چی بهم میریزه

🤍
گوش و چشم شوهرتونو به حرفاو کارای این مدلی باز نکنید بذارید تو عالم کلی نگر خودشون ببمونن، مزه ی این ...

از اول جاریم وارد ماجرا کردش

اما قبول دارم داره تو همه چیز ریز میشه 

یارب نظر تو برنگردد...
2740
از اول جاریم وارد ماجرا کردش اما قبول دارم داره تو همه چیز ریز میشه 

خیلی مراقب باش 

زندایی من عشقه این داستانا بود حال این و‌اونو با شوهرش بگیره 

اخر داستان سر این موضوع که داییم ریز شده و گیر میده به همه و ...با دوتا بچه زندگیش از هم پاشید و الحقش که درستم گفته بود داییم واقعا تو غالب یه اقا تنفر برانگیز و غیر قابل تحمل شده بود.... الحمدولله ما زود عامله اخلاقشو کشف کرده بودیم به زور و ضرب فرستادیمش مشاوره و روانکاوی ، بهتر شد اما نه مثله قدیماش.... 

اگرم می کنی در حده ۱-۲ بار که دیگه به استخونت رسیده (( دور از جونت )) انجام بده عادتش نده😉😉😉

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
خیلی مراقب باش  زندایی من عشقه این داستانا بود حال این و‌اونو با شوهرش بگیره  اخر داستان ...

میتونی یکم دقیق تر بگی 

اخه همه مردهای خانواده و فامیل شوهرم همینطورن ولی هیچکدوم طلاق نگرفتن به جز من که از بس شوهرم تنهام میذاره دیگه خسته شدم 

جالبه بگم شوهرم به جاریم کمک میکنه ولی به من میرسه میگه از این مسخره بازیا خوشم نمیاد

یارب نظر تو برنگردد...