2733
2739
عنوان

وقتی بیشعوری پس دهنتو ببند!!!!!!!

1280 بازدید | 60 پست

وقتی نمیتونی درک کنی ک صاحب فرزند شدن ی نعمت الهی محسوب میشه و چون تو متنفری از بچه و اونو مزاحم خوشیای زندگیت میدونی.حق نداری راجع ب بچه های من نظری بدی پس سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی نمیتونی بفهمی کسی ک مشکل داره و بهردلیلی بچه دار نشده ویا تک فرزند داره و دلش نمیخواد کسی بفهمه مدام تو جمع بروش بیاری و بندازیش تو میدون حرف و حدیثها سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی نمیتونی بفهمی و درکش اینقدر سخت ک فرد مجرد هم هرچقدر دوران مجردی خوبی داشته باشه بازهم چنددرصدی دلش ازدواج و همدم و همسر میخواد و مسلما مورد خوبی تاحالا پیش نیومده مرتب بگی دخترخوب و زود میبرن.دختر هم ی بهاری داره پس سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی نمیتونی ب انتخاب ی دختر احترام بذاری حالا درست یا غلط اون مرد الان شوهرش فقیر یاپولدار.باسواد یا بیسواد و..بگی وااای اینهمه صبرکردی اخرش ب این بله بگی؟اخه اینم شد شغل؟پس سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی نمیتونی ی گره کوچیک از زندگی کسی بازکنی مرتب وقت و بی وقت بگی اخ من موندم این چ بخت و اقبالی از تو بود.چقدر تو شوم بخت و سیاه بختی .پس سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی اینقدر سختته ب درد دلهای بقیه گوش کنی و ی مرحم باشی روی زخم دلش اینقدر نمک نپاشی و مدام قیمت و متراژ و صفرهای حساب بانکی و زمین و خونه و ماشینتو ب رخ نکشی.پس سکوت کن و دهنتو ببند

وقتی مدام مثل ویز ویز مگس زیر گوش یکی بگی خداااااروشکر دخترم خوشبخت شد وگرنه عمرا تاب و تحمل تورونداشت اینقدر مصیبت بکشه دهنتو ببند

وقتی اینقدر احمقی ک فکر میکنی رزق و روزی بنده های خدا دست بنده هاس و بتو ربطی نداره و میگی کاش اول فکر اشیانه بودی بعد جوجه دهنتو ببندد

وقتی اینقدر بیرحمی ک عکس سونا و جکوزی شخصی میذاری پرفایلت و تاکیدداری ک عکسای پرفایلم چطوره و نمیتونی حتی چندهفته خودتو کنترل کنی و نشون ندی تازه ب دوران رسیده ای بهتره دهنتو ببندی

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

دیر اومدی نخواه زود بروووو🤬🤬🤬

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا مفهموم این جمله ها رو با بندبند وجودم حس میکنم

التماس انسانیت...

التماس مهربونی...

التماس شرافت...

التماس همنوعی...

التماس تفکر...............😔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738

من چون همیشه دهنم بسته ست ومعتقدم اخه ب من چهههه تاپیکوترک میکنم

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
دیر اومدیواه زود بروووو🤬🤬🤬

اخ ک کاش نمیومدم😔😔😔😔😔😔

یاد اون خانم جلسه ایه افتادم "دهنتو ببند"😁دعوام نکنی شوخی کردم...حرفات درسته👍

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
2706