2733
2734

سلام دوستان من فردا مهمون دارم بار اولمم هس میخوام فلافل درست کنم میشه زحمت بکشید طرز تهیه فلافل خوشمزه رو بگید واسم

نخود رو از شب قبل خیس کن بعد چرخش کن.تخم مرغ و  پیاز و نمک و فلفل و ادویه بزن بعد هم سرخ کن میش ...

بعضیا تخم مرغ نمیزنن ولی سیب زمینی نیم پز شده و بیکینگ پودر میزنن اونجوری درست کنم بد میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تخم گشنیز هم کمی بزن 

من سیر و پیاز رو چند تکه میکنم با نخود میکس میکنم (جداگانه نه) 

پودر انبه و کمی سرکه هم برای چاشنی فلافل خوشمزه میشه ( البته امتحان نکردم ولی اینجا خوندم) 

راستی سعی کن غذای جدید رو برای مهمونی درست نکنی چون ریسک هست 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
دستوراش خوبن؟ غذا باهاشون خوب میشه؟

عالیه عزیزم ، اونجا غذاها مرحله به مرحله باعکس گزاشته شده، من شیرینی های عیدمو با دستور دوستان پختم، کلی غذا هم یاد گرفتم، خودتم میتونی تجربیاتتو به اشتراک بزاری از غذات عکس بزاری

2738

گوگل سرچ کنید: فلافل هانی شف. دو تا دستور داره. دستور 1 عالی درمیاد. ما خانوادگی فلافلهامون را از روی اون رسپی درست میکنیم. اون مقداری که گفته من نصف میکنم و حدود 25 تا فلافل کوچک ازش در میاد.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم