2737
2739

من زایمان داشتم

بیمارستان بهمن

بنطرم بی نظیره اخلاق 

اما خودش نیومد بخیمو رسیدگی کنه

اومد نگاه کرد داد دست پرستار

درصورتیکه تختای دیگه دکترای خودشون اومدن

ولی فکر کنم چون سرش شلوغ بود

به هرصورت دکتر خوبی بود

مهربونه

من زایمان داشتم بیمارستان بهمن بنطرم بی نظیره اخلاق  اما خودش نیومد بخیمو رسیدگی کنه اومد ن ...

ممنونم از جوابت 

تک تک می بینه؟؟؟

اخلاقش جوری هست بشه سوال پرسید؟؟

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم از جوابت  تک تک می بینه؟؟؟ اخلاقش جوری هست بشه سوال پرسید؟؟

عالیه ازین لحاظا

اصلا نگران اینا نباش

کدوم بیمارستان میری؟

ایشون بیشتر مریضاش همونایی هستن که پیشش انتقال جنین دادن

سهیلا عارفی هم عالیه

کلا دکترهای بیمارستان بهمن عالین یه سرچ بزن

ولی نامدارشون همین دوتان

عارفی و عابدی اصل

2731
عالیه ازین لحاظا اصلا نگران اینا نباش کدوم بیمارستان میری؟ ایشون بیشتر مریضاش همونایی هستن که پیش ...

می خوام برم بهمن اونجا نوبت گرفتم 

خیلی ممنون از جوابت

لطف کردی

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2738
من زایمان داشتم بیمارستان بهمن بنطرم بی نظیره اخلاق  اما خودش نیومد بخیمو رسیدگی کنه اومد ن ...

سلام دوستان

من باردارم و هفنه هفتمم هست

هفته پیش رفتم پیش دکتر ژیلا عابدی اصل تو بیمارستان بهمن از برخوردش خوشم نیومد خیلی سریع جواب میداد و انگار میخواست سریع بریم بیرون 

کسی با ایشون زایمان داشته؟؟

نمیدونم عوضش کنم یا نه 

تعریفشو شنیده بودم ولی..........

حالا خواهرم میگفت شاید بیمارستان اینجوری بوده سرش شلوغ بوده 

مطب خوب باشه 

حالا  هفته دیگه میخوام برم مطبش

سلام دوستان من باردارم و هفنه هفتمم هست هفته پیش رفتم پیش دکتر ژیلا عابدی اصل تو بیمارستان بهمن از ...

برخوردش که بامن خوب بود 

اما زایمانش ولم کرد رفت 

بخیمو داد پرستار کشید توبهمن

درصورتیکه دکترای دیگه خودشون میکشیدن

خیر نبینه پرستاره اینقدر بد پنبه رو کشید رو بخیم که هوارم رفت اسمون 

گوشت اضافه ام شد 

بخاطر اینا راضی نیستم

سهیلا عارفی عالیه اینو برو توبهمنم هست

نه عزیزم ربطی ب بیمارستان نداره ، دکتر ژیلا عابدی اصل دکتر خوش رویی هستن ولی اصلا دلش بره مامانایی که با هزار امید و آرزو دارن پیشش میرن نمیسوزه ، دکتریه که خواب راحت شبشو به بدترین شرایط بیمارش ترجیح میده ، اره خیلی مهربونه ولی مهربونی اونقدراهم مهم نیست ، دکتر باید دلش بره مریضش بسوزه نه فقط تو دوره های چکاب بگه مامان جان خوبی عزیزم ؟؟

ممنونم از جوابت  تک تک می بینه؟؟؟ اخلاقش جوری هست بشه سوال پرسید؟؟

همه جور اره 

اما تو کارش من راضی نبودم

بخیمو داد پرستارعوض کرد که  اشکمو درآورد 

دکترای دیگه باارامش خودشون عوض کردن

خیلی بد بود 

پرستاره هم وحشی قیچیشو رو بخریم محکم کشید

سلام دوستان 

خیلی وقت بود تصمیم داشتم بیام و تجربمو ازین خانوم دکتر به اصطلاح خوب و خوش اخلاق بگم ولی فرصت نمیشد و من زیاد نمیام نی نی سایت ...

وظیفه خودم دونستم تجربمو از دکتر ژیلا عابدی اصل بیام و اینجا بگم جهت آگاهی و اطلاع بقیه دوستان

من تیر ماه 96 پیش ایشون رفتم به هوای اینکه هم مهربونه هم خیلی کارش درسته 

ولی دقیقن به نتیجه ی برعکس رسیدم، اخلاقش معمولی و کارشم حداقل توو مورد من درست نبود

من مشکلم فیبروم بود با تعداد خیلی زیاد، اول که خانوم دکتر عابدی منو خیلی ترسوند از اونهمه فیبروم انگار من اولین بیمار ایشون بودم که فیبروم داشت یعنی درین حد اظهار تعجب، دوم منو ناامید کرد کلن از داشتن بچه به طوریکه خیلی رک و بدون تردید به من گف رحم شما اصن معلوم نیست به درد میخوره یا نه و با حالت تقریبن مطمعن و خیلی بی تفاوت به من گفت باید رحم اجازه ای بگیری، دیگه توصیف نمیکنم اوضاع و احوال روحیم روو توو اون مقطع زمانی  ،

و اون آخرین جلسه ای بودکه من پیش این دکتر رفتم و بغد ازون با روحیه ی داغون ماهها رو گذروندم تا اینکه پیش دکتر آصف جاه رفتم و فیبروم ها رو عمل کردم و الانم ی پسر ناز دارم

خیلی دوس دارم برم پیشش و بهش بگم یادته با من چه برخوردی کردی و به من چی گفتی واقعن تو اسمتو دکتر میزاری...

خلاصه که اگه موردتون مثه من روتین نیست و مواردیه که هر دکتری از پسش بر نمیاد اصلن پیش این خانوم نرین که شمارو از زندگی سیر میکنه 

با تشکر از توجهتون

سلام دوستان  خیلی وقت بود تصمیم داشتم بیام و تجربمو ازین خانوم دکتر به اصطلاح خوب و خوش اخلاق ...

دقيقا همينه پارسال 50 ميليون هرينه آي وي اف و داروهاي مزخرف نازايي رو دستم گذاشت آي و ياف كرد نگرفت آخر سر هم گفت رحم تو به درد بارداري نميخوره بگو منشي مطب رحم جايگزين بهت معرفي كنه    حتي گفت تخمك نداري 

درصورتيكه يك مطب ديگه  كلا نفي كرد فقط ناراحت اين همه هرينه اي هست كه انجام دادو و هيچ

2706