2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من تقریبا10 روزی گرفتم، واسه سایز کم کردن عالی بود ولی ریزش مو گرفتم سریع و ادامه ندادم

بايد زير نظر متخصص انجام بدي 

من با متخصص پيش ميرم خيلي عاليه بهم مكمل غذايي داده و خيلي راحت و خوب دارم كم ميكنم

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
حالا میخام از فردا دوباره شروع کنم اما میخام ایندفقه 2 یا 3 روز در هفته فقد کتو باشم که موهام نریزه ...

رهاش كردي وزنت زياد نشد؟ 

من چنتا سوال در مورد کتو دارم استارتر جان هستی جوابم بدی

من یبار کتو شدم ولی شدیدا سرگیجه گرفتم و ضعف.الانم میخوام شروع کنم ولی از سرگیجه و حالت تهوعش میترسم راهی داره  ک اینجوری نشم دوم اینکه چیکار کنم روزای اول میل ب شیرینی کمتر بشه و اذیت نشم از هیچ مکملی هم نتونستم استفاده کنم زود بالا میارم

😔
من یبار کتو شدم ولی شدیدا سرگیجه گرفتم و ضعف.الانم میخوام شروع کنم ولی از سرگیجه و حالت تهوعش میترسم ...

متخصص اول از هر چيز همين سردرد را به من توضيح داد 

گفت الكتروليت بدنت كم ميشه و سه تا چيز را بايد حواست باشه سديم و پناسيم و منيزيم 

اينكه سردرد ميشي مال همون سديم هست 

براي جلوگيري از سردرد روزهاي اول اب و ابليمو و نمك را قاطي كردم و چند دفعه خوردم اصلا خيلي از سردرد جلوگيري كرد 

روزهاي بعد هم نيازي بهش احساس نكردم و خيلي كم پيش اومد كه بخورم 

من یبار کتو شدم ولی شدیدا سرگیجه گرفتم و ضعف.الانم میخوام شروع کنم ولی از سرگیجه و حالت تهوعش میترسم ...

ميل به شيريني را من با خوردن بادوم و اجيل برطرف كردم 

البته زياد نبايد بخوريم ولي روزهاي اول من زياد خوردم تا عادت كنم شيريني و نون نخورم 

اگه خواستيد من شماره دكترم را بدم با تل  هم ميتوني ازش رژيم بگيري هزينه اش هم زياد نيست زير نظر باشيد خيلي عالي و خوب ميتونيد ادامه بديد 

سوال ديگه اي هم داشتيد خوشحال ميشم كمكي كنم 

2706