2737
2739

خیلیییییی عقده ای هستن. عوضی هم هستن به نظرم. خودشون هرجور دلشون میخواد رفتار میکنن و حرف میزنن بعذ اگه آدم ناراحت بشه میگن او یعنی چی چه زود بهش برمیخوره ما شوخی کردیم. البته بیشتر منظورم پدرشوهرمه. 

امسال اولین عید بچم بود خودشونو کشتن بهش یه ده تومنی دادن به یه تی شرت و شلوارک مسخره. حالا مامان خودم سه دست لباس واسش خرید صد تومنم پول داد مسافرت هم که رفتن عید واسش باز لباس کلی سوغاتی آورد. 

رفته بودیم خونه خاله ی شوهرم گفتن چه شلوار قشنگی پوشیده آقا نیکان گفتم سوغاتی های مامان جونشه

چند روز بعد شوهرم گفت اون چه حرفی بود زدی حالا همه باید میفهمیدن که سوغاتی های مامانته؟ بابام ناراحت شده

منم گفتم چون خودشون هیچی نمیخرن زورشون میاد که بقیه بفهمن مامان من واسه این بچه چیکار میکنه

یا موقعی که بدنیا اومد دخترداییم به بچم پلاک طلا کادو داد. منم به شوهرم نشون دادم گفتم سمیرا جون پلاک کادو  داده. اونجا هم بهشون برخورد که چرا تو جمع کادوشو نشون دادی. کلا عقده ای ان. اگه وقتی هم میان خونم خودمم نکشم براشون بازم آخرش یه چیزی درمیارن که بگن به ما بی احترامی کرده. 

حالمو بهم میزنن دیگه

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

حق داری واقعن عقده این

ارتباطتو کم کن تا جایی که میشه

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم

حس می کنم  خیلی دارید  جدی شون می گیرید !!!!

خیلی دارید  براشون اهمیت قائل می شید ...

یه خورده  ندید بگیرید  یه سری  کارهاشونو ...  این طوری راحت تر  زندگی میکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب الات مشکلت چیه دقیقا؟ خوب عقده ای هستن دیگه کاریشون نمیتوتی بکنی انقدر بگو تا از عقده بترکن🤣🤣 ...

دقیقا منم گفتم حالا که اینطور شد منم اینقدرررر جلوشون میگم تا بمیرن از حسودی

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 
2740
دقیقا منم گفتم حالا که اینطور شد منم اینقدرررر جلوشون میگم تا بمیرن از حسودی

همینکارو بکن ولی سیاست مندانه....جلوی شوهرت تعریف نکن واسشون بذار شوهرت که نیست بگو...اینجوری هم کار خودتو کردی هم حرف شوهرتو زمین نداختی جلوش...😁😏

آخه ما ناراحت بشيم مهم نيست، اونا نبايد تحت هيچ شرايطي ناراحت بشن

دقیقا ناراحتی ما نه تنها مهم نیست بلکه حق ناراحت شدن هم نداریم

اگه میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین  
دقیقا ناراحتی ما نه تنها مهم نیست بلکه حق ناراحت شدن هم نداریم

خيلي نامردن، من واقعا نميگذرم ازشون، خيلي دلمو شكستن، هيچوقتم راستشو به شوهرم نميگن هميشه يه مشت دروغ تحويلش ميدن اميدوارم يه روزي همه مردا متوجه بشن كه بايد جوري مديريت كنن كه كسي اين وسط مجبور نباشه هميشه كوتاه بياد

خيلي نامردن، من واقعا نميگذرم ازشون، خيلي دلمو شكستن، هيچوقتم راستشو به شوهرم نميگن هميشه يه مشت درو ...

به نظرم مشکل ما فقط شوهرامونه،اگه مردی طرف زنش باشه اجازه نمیده کسی حتی اسمشو بیاره

اگه میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین  
من به جای شما باشم بیشتر میگم تا خوب بسوزن یعنی چی خوب بگو شمام بکنید تا تعریف کنم بیشعورا

باورتون میشه اگه خودشون کوچک ترین چیزی بگیرن که نمیگیرن همه جا تعریف میکنن. مثلا بچم سرما خورده بود هرجا میگشتیم شلغم پیدا نمی‌کردیم میگفتن هوا گرم شده دیگه کسی نمیخره. پدرشوهرم رفت واسش خرید. بعد مادرشوهرم همچی با آب و تاب تعریف میکرد که تا گفتم نیکان سرماخورده نمیدونم از کجاااا رفته شلغم پیدا کرده براش😑😑😑😑بعد خودشونو کشتن به بچم ده تومن عیدی دادن خاک تو سرشون