2737
2739
عنوان

ماجرای دیشب

590 بازدید | 37 پست

بچه ها دیروز منو شوهرم بحثمون شد 

وسط بحث ما پدرش اومد گف تو برو پایین منم رفتم پایین و اون باشوهرم بحث میکردم من نشستم تو پله ها پدرش گف برو پایین بشین رو مبل منم از حرصم پاشدم رفتم نشستم تو حیاط باباش اومد بلند بلند گف مگه نمیگم برو خونه چرامیای حیاط منم باحرص و عصبانیت رفتم خونه پدرش اومد گف یا یکم زبونتو کوتاه کن یا برو خونه پدرت

منم بلند شدم رفتم بالا خونمون شوهرم گف برو پایین گفتم نه مادرشم بالا پیش شوهرم بود کمدمو باز کردم لباسامو ریختم زمین گفتم من میرم پدرشم گف زنگ میزنم بابات بیاد بیاد تا نیاد نمیذارم بریم گفتم من بااونم نمیرم تنها میرم مادرش لباسامو ازم گرفت گذاشت زمین میگف یکم اروم باش یکم اروم باش درست میشه پدرشم دید لباسامو ریختم گف همه حارو به هم نزن گفتم نترس جم و جور میکنم بد میرم و صورتمو ازش برگردوندم شوهرم هم لباسامو میذاشت تو کمد و از دستم میگرفت

بعد باباش اومد یواشکی گف من اونجور گفتم که تو بگی ببخشید وگرنه من نمیگم ک بری

از دیشب عصابم خورده بدجور نمیدونستم دیگه باکی حرف بزنم یکم دلم خالی بشه گفتم اینجا بنویسم یکم خالی بشم 

نمیدونم چیکار کنم من جایی که یکی باهام اونجور حرف بزنه نمیتونم بمونم چیکار کنم بنظرتون خیلی داغونم

به اونا چه که میان تو دعوای زن و شوهر دخالت میکنند چه پدرشوهرت خاله زنکه

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجب پدرشوهری😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

به نظر من اینکه دعواتون طوری بشه که پدرشوهر و مادرشوهرت بفهمه همین میشه!

نمیشه یکم بی سرو صداتر و منطقی تر بحث و دعوا کنید؟ هیچ کس هم متوجه نشه.. خوب وثتی صداتون بالا بره یا خودتون کسای دیگه رو در جریان قرار بدید بزرگ میشه...شوهرت هر چی بگه میبخشی اونا یه حرفی میزنن کینه میشه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

افرين

فقط همين

اونقدر اينجا شنيدم شوهراشون گفتن برو ولي نشستن سر جاشون خوشم اومد ادبشون كردي

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

مگه به پدرشوهرت ربطی داره...چرا شوهرت بهش چیزی نگفت

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

اصل مطلب  رو  بگو  لباس  ریخت  رو زمین  جمع  کردم  رفتم  بالا  بعد اومدم  پایین  چیه  دیگه 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2706