2733
2734
عنوان

نشستن در اب و سرکه

29385 بازدید | 12 پست
دوستان دکتر به من گفته تو آب و سرکه بشینم اما راستش یادم رفت بپرسم چقدر سرکه باید بریزم میشه راهنماییم کنین؟ و اینکه آیا اذیت نمیکنه موقعی که میشینن داخلش؟
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
من یکم عفونت داشتم بهم گفت توی آب و سرکه بشین شلوار تنگ نپوش
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی مرسی مرسی ازه دوستای گلم.
2740
اخه میدونی چیه عزیزم...منم چند روزه خارش و سوزش دارم....یه کم هم ترشح بو دار...میخوام ببینم تو هم همین علایم رو داشتی؟؟
راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....
من خارش داشتم اما ترشح بودار نه. دکتر بهم قرص داد و اینکه گفت خودتو با سشور خشک کن. تو اب و سرکه بشین لباس تنگ نپوش
سفید

نشستن در سرکه و آب مشکلی ندارد به شرط آنکه عفونت شما از نوع باکتریال باشد، اگر عفونت  شما قارچی باشد، عفونت بدتر می شود. در کل نشستن در سرکه و جوش شیرین  ممنوعیتی ندارد به شرط آنگه دقیق مشخص شود عفونت از چه نوعی است. در ضمن  قرص های خوراکی برای درمان عفونت با تجویز پزشک می توانید مصرف کنید.