2737
2739
عنوان

خانمهای وارد به پخت ماهی

822 بازدید | 17 پست

چطوری طمع دارش کنم، پودر سوخاری ندارم ،همیشه قزل آلا می‌گرفتم بو نداشت و خوب میشد ،این دفعه اردک ماهی گرفتم خوب مزه نگیره خوشمزه نمیشه،چ مدلی درست کنم؟

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

یکی گفت من با نمک و ادویه و دارچین و سیر میخوابونم خوب میشه من امتحان کردم قزل و خوب شد 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من همیشه یه بوته سیر رنده میکنم،نمک و فلفل سیاه و زردچوبه ،آب تمبر هندی اگر نبود سرکه اگر نبود آبلیمو

اینارو قاطی میکنم،ماهیو میخوابونم تو موادو دو سه ساعت میزارمش کنار...بعدم میسرخم

همه هم خیلی خیلی دوس دارن

یه ساعت تو سرکه و نمک و کاری و یکم روغن بخوابون. بعد در بیار بزن به اردی که زردچوبه و ادویه و ... زدی بعد سرخ کن. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
یکی گفت من با نمک و ادویه و دارچین و سیر میخوابونم خوب میشه من امتحان کردم قزل و خوب شد 

قزل بو نداره خوبه ، اردک ماهی بو داره راستش ی تیکه دو هفته پیش با نمک واسه پسرم درست کردم نخورد ،کاش قزل میگرفتم

2738
قزل بو نداره خوبه ، اردک ماهی بو داره راستش ی تیکه دو هفته پیش با نمک واسه پسرم درست کردم نخورد ،کاش ...

دارچین و امتحان کن ، جنوبی بود اینی که میگم کل ماهیاش و این کار میکرد 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤

من ماهی داخل پیازوسیررنده شده ونمک وادویه ماهی وفلفل سیاه وزنجبیل وزردچوبه وکمی جعفری خشک میخابونم موقع تفت دادن کمی ابلیمو اضافه میکنم کره هم میریزم وکمی زعفرون میریزم

من همیشه یه بوته سیر رنده میکنم،نمک و فلفل سیاه و زردچوبه ،آب تمبر هندی اگر نبود سرکه اگر نبود آبلیم ...

میشه رب انار بزنم؟ بازاری نیس از شمال گرفتم،مزه تمر هندی میده

من از شب قبل داخل نمک زردچوبه روغن زیتون و ابلیمو میزارم خیلی خوش طعم میشه اصلا ارد و تخم مرغ و پود ...

واسه من هنوز یخ زده اس، آبلیمو تلخ نمیکنه؟ من همیشه فقط پودر سوخاری طعم دار

من ماهی داخل پیازوسیررنده شده ونمک وادویه ماهی وفلفل سیاه وزنجبیل وزردچوبه وکمی جعفری خشک میخابونم م ...

زعفرون خیلی خوبه ولی تا آخر بارداری نمی‌خورم ، بوی بد مرغ و ماهی رو میگیره ،خدایی تو همه غذاهام بود

2706