2737
2739
عنوان

بچه ها ببخشم یا ادامه بدم

583 بازدید | 42 پست

با خواهر شوهر و مادر شوهرم رفتیم قشم..ویلا گرفتیم 3 اتاق داشت 

شوهرم مادرشو کرد تو اتاق ما من گفتم اینکار رو نکن اما گوش نکرد..

خواهر شوهرم با خانودش تو اون یکی اتاق بودن خواهر شوهر مجردم هم تو اتاق کودک بود..

اتاق ما حموم مستر داشت..

این 4 روز قشم یه جورایی کوفتم شد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب میفرستادش پیش مجرده

شوهرت عاقلانه رفتار نکرده از مادرش بعیده که حالیش نشده نیاد تو اتاقتون

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

هی به شوهرم غر زدم که چرا مادرت نمیره اون یکی اتاق ما یکم تنها باشیم..اونم هیچ چی به مامانش نمیگفت..پشیمون شده بود اما روش نمیشد بگه..

از طرفی تو ماشین ماهم اکثرا مامانش جلو مینشست..یه تعارف میزد میگفت طرماح بیا جلو یا من میرفتم یا نمیرفتم یا نوبتی بود..

اگر من یک بار سی ر خود جلو میرفتم شوهرم انتظار داشت از مادرش عذر خواهی زبونی بکنم

2738

سوالی از شوهرم میپر سی دم مادرشوهرم جوابمو میداد..حسابی اعصابم به هم ریخته بود..

مادر شوهرم ساده ست و مظلومه..اسفند ماه کامل خونمون بود چون پاش شکسته بود..

دیگه خیلی باهم بودیم خسته شده بودم

خودت به مادر شوهرت بگو بره تو اون اتاق شما راحت ترید .  وقتی نمیفهمن بهشون باید بگی . بگو من خواستم برم تو اون اتاق  شما پیش شوهرم باشی بعد گفتم بیامـبه خودتون بگم اگه نرفتید من برم ، که یعنی دلم نمیخواد برم . 

یا به شوهرت بگوخواهرشو هم بفرسته پیش مادرش شما برید تو اون اتاق

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
2706