2733
2734
عنوان

کاغذ دیواری

132 بازدید | 9 پست

سلام خانوما .ما میخواییم خونه رو کاغذ دیواری بزنیم.ولی موندم دیوار های کنار هم رو یه طرح انتخاب کنم یا متفاوت باشه؟اصلا چطوری میزنن الان.

طرحی که انتخاب کردم یکی گل داماست(سلطنتی) واون یکی راه راه همون طرحه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر طرحی انتخاب کنی مدل ساده از همون طرحو برا کنار دیوارها و کنار پنجره ها میزنن،یعنی در حقیقت مطابقت میدن کاغذ دیواری اصلی رو با طرحش 

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷
هر طرحی انتخاب کنی مدل ساده از همون طرحو برا کنار دیوارها و کنار پنجره ها میزنن،یعنی در حقیقت مطابقت ...

ممنون عزیزم.فقط راه رو رو چیکار کنم از همون طرح مدل راه راهش بزنم؟

2740
ممنون عزیزم.فقط راه رو رو چیکار کنم از همون طرح مدل راه راهش بزنم؟

نه عزیزم،راهرو رو اکثرا پوستر میزنن،البته پوستری مثل آجر خشتی،مثل طرح چوب،طرح کلبه(دیوار های کلبه)پوسترهایی که باطرحهایی سنتی هستن میزنن،فقط رنگشو خوب انتخاب کن که با رنگ کاغذدیواری پذیرایی مطابقت داشته باشه،

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

اگه راهرو رو متفاوت بزنی خیلی شلوغ میشه

به نظرم فقط پشت تلویزیون رو متفاوت بزن

البته از نصاب کاغذ دیواریتم نظر بخواه 

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید