2737
2734
عنوان

اونایی که شوهرشون خوشکله بیان!!!!!

871 بازدید | 76 پست

چرااا فک میکنید خوشششگله؟؟؟

این تاپیک شوهر خوشکل دردسر داررو میخوندم فهمیدم همه شوهراشششون یه پا برد پیت و جانی دپن دیگه داغونشون شبیه گلزار بود😂

شوهر منم از نظر خودم خوبه 😁 نظر بقیه رو نپرسیدم 🤔

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هر وقت از شوهرم تعریف میکنم خاله اش میگه چون زنشم و دوسش دارم خیلی به چشمم عزیزه  😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
عکس نامزدمو بذارم؟؟؟😍😂😂😂

بذار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738

من زن خوشگل زیاد دیدم ولی مرد خوش قیافه در حد ناچیز

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
گزارش بزن اون تاپیکه بترکه استرس گرفتم با وجود اینکه پاک کردم کاش نمیذاشتم😔

اگه پاک کردی پاک شده  دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706