2733
2739

توی یه رابطه دونفره به سواله جواب بدین.درنهایت جواب رو میذارم با راه حلایی که اگه تو اون شرایط بودین ممکنه کمکتون کنه...

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

من این پیجو فالو دارم خیلی پیج خوبیه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
من این پیجو فالو دارم خیلی پیج خوبیه

آره خیلی خوبه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو به جهنم از اولم حالمو بهم میزدی دلم میسوخت باهات دوست بودم بیچاره چه خوب شد خودت گفت بهم بزنیم حالام هررررری😒😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731

استارتر جان لطفأ جوابش و بذار ❤️

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2738
برو به جهنم از اولم حالمو بهم میزدی دلم میسوخت باهات دوست بودم بیچاره چه خوب شد خودت گفت بهم بزنیم ح ...

خداییش؟!.😨

خداییش؟!.😨

آره من آدم عصبی کینه ایم😂😂😂😂شاید چیزای بدیم بگم اینجا بگم قطع میشم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

2706