2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دقیقاخانواده همسرمنم اینطورین😑 خصوصامادرشوهرم

یجوری رفتارمیکنه بامن انگارک وظیفم فقط زاییدن بوده😐

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
اخه به خواهر سوهر دارم ازدواج نکرده هر جا میشینه میگه بچم بچم یکم کوتاه بیام کلا زندگی بچم و تو دست ...

مجرده بچم بچم میکنه؟😓

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

من سر این موضوع دروغ نگم نصف موهام سفید شد و کلی دعوا و جروبحث های الکی با همسرم داشتم حتی الانم که پسرم هفت سالشه هنوز یه حرفایی میزنند میرن رو مخم 

انقدر رو اعصابم رفتند که حتی بعد از چند سال سابقه کار تو یه شرکت حسابی استفا دادم اومدم خونه و کلی درآمدمو از دست دادم واسه اینکه آرامش داشته باشم 

ولی زیاد حساس نشو‌چون خودت بیشترین آسیبو‌میبینی

مادرشوهر من دائم میگفت خون ما تو رگاشه به ما وابستست من بهتر از تو میشناسمش و هزارتا چیز دیگه که حرصم میداد مثلا میگفت عمش رو بیشتز از مادرش دوست داره😳

واقعا بهترین روزای زندگیمو کوفتم کردن☹️

اخه به خواهر سوهر دارم ازدواج نکرده هر جا میشینه میگه بچم بچم یکم کوتاه بیام کلا زندگی بچم و تو دست ...

اگه میان دنبالش ببرن پیش خودشون نده بهشون بگو شبا بدخواب میشه و... 

اگه ازاین حرفا. حرکت‌ها میزنن شما باید خلع سلاحش کنی میتونی بگی آخي تو که اینقدر بچه دوسداری خدا نصیبت کنه و.... حرف زیاده بگرد ببین نقطه ضعف چیا دارن 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706