2733
2739

احسنت چه تاپیک خوبی. ما اگر خواهان توازن قدرت، ثبات و ارامش در زندگیمون هستیم باید در محترم شمردن حقوق زنان اطرافمون پیشقدم باشیم

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداراشکر هیچکدوم از اینارو نداره ،و خیلییییییی زیاد با اینجور مردا تفاوت داره 

انشالله ما مادرا بتونیم پسرامون رو طوری تربیت کنیم تا در نسل های آینده از این جور مردای ظالم نداشته باشیم

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2731

ظالمه چون اون شبا میخوابه من باید شیر بدم به بچه منم دلم میخواد بخوابم راحت یکی بهم نچسبیده باشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
اخع کی با چنین ادمی ازدواج میکنه  این ویژگی های یه ادم نیس اصلا

من این دارم

عزیزم اولش که همه نداره 

خطبه که جاری میشه یکی یکی رو میشه 

مثلا مورد اول تازه برا من پیش اومد به ناحق

تو روی بابام وایساد گفت جهیزیه ندادی😓

(کور بود احتمالا) فامیلش گفتن دیگه چی میخئاستی

و ترسو پشت سرم تهمت زد که از کمیته گرفتی😑

یا ابالفضل العباس علمدار 

آقا من کلمه ظلم رو قبول ندااااارم،،یه کلمه دیگه باید جایگزین بشه،،مثلا اهمییت یا بی توجه،،،ظاالم حس ادمو بد میکنه،اونم ماها که داغونیم😂😂

شاید یکی عصبی شده دلش میخواد روی صندلی سیگار بکشه،،ظالم نیست،نیاز به آرامش داره،فقط کم صبره و حرف گوش نکن،،

بعدشم کل زندگی همین پختنو دادنو (ببخشید)همون آشپزی است،ظالم نیست،نیازه

2738
اووووف برا من جوکه دیگه😅😅😅تقریبا در هفته ۲_۳بار

واقعا راست میگی ها 

درون هر انسان، انسانی که نمیشناسی 

چیزی که شوهر منه 

تو اجتماع جوری که 

شخصیت واقعی تو خونه برا هیچ کس قابل باور نیست 

یا ابالفضل العباس علمدار 
2706