2737
2739

توروخدا شما بگید من چکار کنم...من ی ادم اروم و از ی خانواده بی حاشیه هستم...تو هر محلی زندگی کردیم همسایه هر کی بودیم هیشکی ازمون ناراضی نبوده...حالا همسرم ی ادمیه ک یا از معرفت و من بمیرم تو بمیری شورش و در میاره یا با یکی لج کنه تا تهش میره اینجا ک خونمون ساختیم روبروی خونمون ی خونه هس ک نبشه س تا مغازه داره خانواده پر جمعیتن و هر مغازه رو یکی صاحب شده یکیش هم بنگاه املاک ک پدرشون ی پیرمرد 70ساله میشینه فک نکنم سالی ی بارم کسی بره واسه معامله ولی معمولا اهل محل پیرمردا جم میشن مغازه و گاهی بیرون مغازه اونوقت همسرم ب این قضیه حساسه و سر این موضوع اونقدر رفته اماکن و دادگاه و شکایت و پلیس ک خودمونم خسته شدیم حالا اماکن ی مغازع اونا رو بست خودشونم جریمه کرد و حق ب همسرم دادن و تو دادگاه هم گفتن همسایه هستین برین اشتی کنید...حالا همسرم کوتاه نمیاد شب ک روز خودمون و سیاه کرده الان سه شبانه روزه ماشینش و گذاشته جلو پغازه اونا ک بلکه حرصشون در اد اونا حرکتی نکردن امروز غروب داشتم از سر کوچه می اومدم دیدم پیرمرده با دو تا مرد وایسادن جلو مغازه من فکر کردم همسرم بفهمه فکر میکنه اونا کم اوردن ک مغازه رو باز نکردن زبونم لال شد بهش گفتم الان دیوانه شده فقط کم مونده بره درشون و بزنه بگه بیاین بیرون بکشمتون اخه من چکار کنم خودمون کم گرفتاری داریم اینم هی واسع خودش دشمن تراشی میکنه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خونتونو نمیتونین عوض کنین؟؟؟اقا نون بری کار خوبی نیستا آهشون میگیره شوهرتو از این بترسونش بگو تو مغا ...

اخه خودش رفته از پسر همسایه حلالیت خواسته ک من ففط ب اماکن گفتم اینا جلو در وایمایستن منظورم نون بری نبود حلالم کن ...ولی باز اونا جم میشن دیوانه میشه..خونمون قیمتش بالاست ب این راحتی فروش نمیره قصد فروش داریم ولی همسرم سر فروش هم داستان خواهد داشت میدونم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706