2733
2739
عنوان

خرید در رشت

2350 بازدید | 13 پست

سلام خانمایی که رشت خرید کردین یا رشتی هستین میخواستم مانتو،کفش،کیف بخرم ولی بازاراشو نمیشناسم اگه میشه بهم معرفی کنید دوس دارم شیک باشن ولی با قیمت مناسب چون شنیدم رشت قیمتاش مناسبتره ممنونم دوستان

آرامش

قیمتاش که کمتر نیس بستگی به کیفیت و مکان داره

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

فک کنم خیابون مطهری و سبز میدون و تختی و شهرداری بشه قیمت مناسب پیدا کرد ..

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی آخه شنیدم کیفیتش خوبه ولی نسبتا به جای دیگه ارزونترن

شهرداری ارزونتره جنساش 

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2738
مرسی عزیزم  نزدیک بهم هستن؟

شهرداری ک پیاده بری سمت سینما ها اونجا کلی مانتو فروشی هست همینجووری تو مسیر. مطهر و تختی ی طرف دیگن .. اما شهر داری و همون سبز میدون مانتو هاش قیمت مناسب ترن. الان و نمیدونم اما همیشه اینجووری بوود🌹🌹

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
جسناس خوبهخوبه از لحاظ کیفیت؟

برو فروشگاه Defacto دقیقا وسط میدون شهرداری جنساش خوبه. ولی اونجا کلا خیلی مغازه هست بعضیا خوبن بعضیا خرید کردم که لباسش مثلا پرز میندازه

برو فروشگاه Defacto دقیقا وسط میدون شهرداری جنساش خوبه. ولی اونجا کلا خیلی مغازه هست بعضیا خوبن بعضی ...

بهترین مانتو فروشیش کجاست مانتو لجوج باز وای پرز ندههه

آرامش
بهترین مانتو فروشیش کجاست مانتو لجوج باز وای پرز ندههه

همون defacto از همه بهتره. فروشگاه رز هم خیلی خوبه