2737
2739
عنوان

ایکاش همسرم کنارم بود😔

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 49 پست

از دلتنگی متنفرم زمان انگار متوقف میشه 

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو چرا نرفتی باهاش 😥

چون من کمی حساسم و زود سرما میخورم گف مریض میشی بیای وازطرف دیگ باید شنبه برم دانشگاه

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
چون من کمی حساسم و زود سرما میخورم گف مریض میشی بیای وازطرف دیگ باید شنبه برم دانشگاه

ببین من انقد حساسم ک اگ قضیه دوری از همسرم باشه به سرما خوردن و دانشگاه و اینا نگاه نمیکنم 😣😣😣

(    )
2738
من ازخدامه شب خونه مامانم بخابم

برعکس من...دلم میخواست الان خونمون باشم

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

منم اینطوریم درکت میکنم عزیزم همسرمم ازخودم بدتره یبارتونامزدی ازوسط راه سفرکاری برگشت ازاونموقع دیگه تنهایی جایی نرفته وابستگی زیاده ک خوبم نیست 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

برای فوت پدربزرگش انتظار داشتی نره که میگی مامانش مجبورش کردبره؟شما هم وظیفه داشتی بری،برای فوت فامیل همسرم نه تنها من میرم شهرستان تو مراسم ختم وچهلم و اینا خانوادمم به احترام شوهرم میان،و همینطور برعکس خانواده همسرم تو مراسم فامیل ما شرکت میکنن شهرستانمون هم دوره،خیلی تعجب کردم

خوش بحالت چ عشقی

فکر نمیکردم دوریش اینقدر سخت باشه...حالم خیلی خرابه