2733
2739

سلام من میخواستم یه درامدی داشته باشم اول تصمیم گرفتم برم زبان بخونم که مترجمی کاندارهیا تو آموزشگاه ها تدریس کنم که دوستان گفتن هم یادگیریش طول میکشه هم درامد زیادی نداره،

الان تصمیم گرفتم بم کارای تتو و حاشور و میکرو بیلدینگ و .....

اینا رو یاد بگیرم الان همه اسماش رو درست نمیدونم، نظر شما چیه به نظرتون خوبه اگه برم اینا رو یاد بگیرم برای خواب؟ هزینه آموزش و دستگاه هاش زیاده ؟؟ میصرفه به نظرتون؟؟

اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید که بهتره ممنون میشم بگید!!

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیوتی تراپیست..کار اسکین کِیر 

فیشال پوست .

مراقبت های پوستی..

پدیکور ومانیکورم کنارش بذار میلیاردر میشی...

فقط باید پول داشته باشی اولش بتونی تجهیزات بخری کلاسم باید بری و مدرک بگیری

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731
بیوتی تراپیست..کار اسکین کِیر  فیشال پوست . مراقبت های پوستی.. پدیکور ومانیکورم کنارش بذار م ...

اینا رو درکنار تتو و اینا انجام بدم !!؟

اینا رو درکنار تتو و اینا انجام بدم !!؟

نه همون تنهایی کارای بیوتی تراپیستی بکن...

همون که بصورت غیر تهاجمی مشکلات پوستی رو 

با لیزر و میکرو نیدلینگ و ..مزو ..ویتامین ..لایه برداری و ..

برطرف میکنند..

ابرسانی و 

فیشال وپاکسازی ..

رفع جوش ر پوستی و روزنز و لک و ...

خلاصه بهت بگم عالیه ..

اگه تهرانی بگو یه جای خیلی معتبر بهت معرفی کنم برای آموزش

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
نه همون تنهایی کارای بیوتی تراپیستی بکن... همون که بصورت غیر تهاجمی مشکلات پوستی رو  با لیزر ...

ممنون نه تهران نیستم اصفهانم

2740
عزیزم من تهرانم . اونجایی که اینا رو آموزش می دند میگی بهم ؟

عزیزم ...

پیجشو داشتم گمش نمیدونم چرا نیستش ..حتما تا فردا پیدامیکنم واست میفرستم...

ایشون استاد دانشگاهودن پیوتی تراپیست هم بودن کلاسهای فنی حرفه ای در حد خیلی بالا داشتن...

مرکز اسکین کِیر هم توی تهران دارند خلاصه که خیلی حرف  ای هستن..

برات میفرستم گلم.

عزیزم ... پیجشو داشتم گمش نمیدونم چرا نیستش ..حتما تا فردا پیدامیکنم واست میفرستم... ایشون استا ...

سلام ببخشید میشه پیجی ک گفتین رو به منم معرفی کنین خیلی دلم میخاد یه حرفه ای رو یاد بگیرم ک درامد زا باشه

سلام ببخشید میشه پیجی ک گفتین رو به منم معرفی کنین خیلی دلم میخاد یه حرفه ای رو یاد بگیرم ک درامد زا ...

سلام عزیزم بله حتما ایشون حرفه ای ترین بیتوتی تراپیست هستن

مرسی ممنونم😍❤️

بروتوپیجشون خودشون براتون کاملا توضیح میدن شرایط ثبت نام و...

2706