2733
2734

بیاید بگید چطوری پس انداز میکنید؟

چقدر خرج میکنید در ماه؟

از چه خرج هایی صرف نظر میکنید؟

من نمیتونم پولهام رو جمع کنم.

وقتی هم جمع میکنم تا به حد قابل قبولی میرسن خرجشون میکنم.😐

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

حیفه ننه بده من برات نگه دارم 😩😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیفه ننه بده من برات نگه دارم 😩😩

😃😃😃😃تو بهت میخوره از من بدتر باشی عزیزم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2728

من تقریبا هیچی نمیخرم. مامانم مانتو اینا میدوزه خودم که اصلا به مانتو و شال اینا علاقه ندارم. اگه هم چیزی بخوام مامانم اینا حساب میکنن چون قیمتی نداره معمولا. پول خودمو کامل پس انداز میکنم ک ایشالله یروز مهاجرت کنم اگرچه ناچیزه

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
من تقریبا هیچی نمیخرم. مامانم مانتو اینا میدوزه خودم که اصلا به مانتو و شال اینا علاقه ندارم. اگه هم ...

خوش به حالت.

من در ماه حداقل ۳ تا شال و روسری میخرم.خیلی ولخرجم.😕

کلی هم پول آژانس و اسنپ میدم.

هیچی هم از مامان و بابام پول نمیگیرم.

😃😃😃😃تو بهت میخوره از من بدتر باشی عزیزم.

نه باور کن قیافه م اینجوریه کلی پول تو جورابم قایم کردم😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740
خوش به حالت. من در ماه حداقل ۳ تا شال و روسری میخرم.خیلی ولخرجم.😕 کلی هم پول آژانس و اسنپ میدم. ...

یکم پیاده روی کن خواهر 😁 من همه جا پیاده یا با اتوبوس میرم

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
نه باور کن قیافه م اینجوریه کلی پول تو جورابم قایم کردم😩

😂😂😂😂😂

خواهر دست رو دلمون نذار تا اخر برج هیچی نمیمونه برام اونم برا خرجای الکی😑

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
یکم پیاده روی کن خواهر 😁 من همه جا پیاده یا با اتوبوس میرم

😂نمیتونم.

مخصوصا از الآن به بعد خیلی هوا گرم میشه.

من الان گفتم سکه بخر ولی نمیدونم چرا خودم هنوز نمیتونم پس انداز کنم. شوهر بدتر از خودم گیرم اومد. پس انداز داریم اما از حقوقمون‌ نیست. کل حقوقمون رو سر ۳ هفته به باد میدیم

من تقریبا یک سوم حقوقمو خرج میکنم بقیش پس انداز اصلا دلم نمیاد خرج کنم  هنوز نصف خرجامو از خا ...

من دلم نمیاد از خانواده پول بگیرم.

پولهام رو هم خیلی راحت خرج میکنم.هیچی نمیذارم بمونه.😃

2706