2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پریودات منظمه؟الان بی بی گذاشتی ؟؟؟

دو ماه دوفاستون خوردم منظم شده بود هر ۲۹ روز میشدم که ماه سوم باردار شدم

نه روز عید مبعث گذاشتم مثبت شد سنبه هم آزمایس دادم و سونو واژینال انجام دادم

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2742
2740
مبارکه عزیزم واس منم دعا کن

ان شاءالله شما به زودی باردار بشی

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مرسی واسم دعا کن شوهرم دلسرد شده فکر جدایی افتاده تو سرش خیلی ناراحتم

خدا بزرگه عزیزم ناامید نباش.ان شاءالله به حق خط خط قرآن باردار بشی و به سلامت بغلش بگیری

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خدا بزرگه عزیزم ناامید نباش.ان شاءالله به حق خط خط قرآن باردار بشی و به سلامت بغلش بگیری

انشالله .ولی ناامید شدم دیگه خیلی منتطر بودم شوهرم صبرش تموم شده دیگه همش به روم میاره

انشالله .ولی ناامید شدم دیگه خیلی منتطر بودم شوهرم صبرش تموم شده دیگه همش به روم میاره

مشکلت چیه گلم؟چند ساله ازدواج کردی؟ خودت چند سالته؟ همسرتون سالمه؟

واای مبارکه برای منم دیروز غروب مثبت شد الان تاپیک زدم وای ان شالله سالم باشه فندوقت عزیزم .برای منم ...

مرسی عزیزممم ان شاء الله ک شما هم بارداری و جواب ازمایشت مثبت بشه 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...تا دلم باز دلم ،دل بشود...سه بار سقط کردم ، آخ که صدای قلبتون چه کرد با من 😭 نمیدونی چه حالیه وقتی دست خالی از بیمارستان میای بیرون و یه تیکه از وجودتو کندن....برای مادر شدنم میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️
2706