2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید تک تک ریپلای نمیکنم فدای همتون انشالله به آرزوهای قشنگتون برسین

مبارکت باشه عزیزم برای منم دعا کن زودتر باردار شم دکتر گفته ممکنه دو سال طول بکشه باردار شم 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...تا دلم باز دلم ،دل بشود...سه بار سقط کردم ، آخ که صدای قلبتون چه کرد با من 😭 نمیدونی چه حالیه وقتی دست خالی از بیمارستان میای بیرون و یه تیکه از وجودتو کندن....برای مادر شدنم میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️
2728
مبارکت باشه عزیزم برای منم دعا کن زودتر باردار شم دکتر گفته ممکنه دو سال طول بکشه باردار شم 

مرسی عزیز دلم🤩

انشاالله خیلی زود باردار میشی امیدوار باش منم در کمال ناباوری باردار شدم گلم

برات صلوات میفرستم😘

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
مرسی عزیز دلم🤩 انشاالله خیلی زود باردار میشی امیدوار باش منم در کمال ناباوری باردار شدم گلم برات ...

وایییییییییییی خدا جوووونمممممم همین الان بیبی چکم مثبت شد ماه اوله اقدامم بود هیچچچچچ امیدی نداشتم دو تا بیبی چک در عرض ی ثانیه مثبت شد 

باورم نميشه به خدا که باردار باشم 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...تا دلم باز دلم ،دل بشود...سه بار سقط کردم ، آخ که صدای قلبتون چه کرد با من 😭 نمیدونی چه حالیه وقتی دست خالی از بیمارستان میای بیرون و یه تیکه از وجودتو کندن....برای مادر شدنم میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️
مبااااارکه...خداروشکر

مرسی عزیز دلم دعا کنید برام   

2740

واای مبارکه برای منم دیروز غروب مثبت شد الان تاپیک زدم وای ان شالله سالم باشه فندوقت عزیزم .برای منم دعا کن آزم مثبت شه و سالم باشه .چند سیکلتی؟

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
وایییییییییییی خدا جوووونمممممم همین الان بیبی چکم مثبت شد ماه اوله اقدامم بود هیچچچچچ امیدی نداشتم ...

الهی شکر😘😘😘😍😍😍🤩🤩🤩

انشاالله به سلامتی خیلی خوشحال شدم گلم

واای مبارکه برای منم دیروز غروب مثبت شد الان تاپیک زدم وای ان شالله سالم باشه فندوقت عزیزم .برای منم ...

انشاالله همه چیز به خوبی پیش میره گلم😘😘😍🤩

آخرین پریودیم ۷ اسفند بود عزیزم 

تو چطور؟

2706