2737
2739
عنوان

کسی عمل اسلیو معده انجام داده

48900 بازدید | 82 پست

یا نزدیکاش انجام داده میدونن خوبه یا نه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسر من پیش دکتر مهدی هاشم آقایی انجام داده بله خیلی خوبه

وای چه خوب مبشه توصیح بدی چقدر لاغر کرده خطرناک نیست گلم کلا توصیح بده چون منم قرار همسرم عمل کنه ولی خیلی میترسم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738
دوسال پیش عمل کردچون دکتر هاشم آقایی با همه بیمه ها ....

چه بیمه ای دارید

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
عمل اسلیو معده چه ربطی به ترنس بودنش داره؟!!!!!!😕

چاق بود زیاد میخورد روانشناسش گفته بود شاید بخاطر چاقی هومونای زنونه تو بدنش زیاد شدا این حس بهش دست داده عملش کردن هورمونا درست شه که بی فایده بود

همسر من انجام داده بله خیلی خوبه

بعد عمل چقدر طول میکشه تا خوب بشن به زندکی عادی برگردن ؟ خیلی درد داشتن بعد عمل ؟ مراقبت های بعد عمل چه حوری هست ؟

وای چه خوب مبشه توصیح بدی چقدر لاغر کرده خطرناک نیست گلم کلا توصیح بده چون منم قرار همسرم عمل کنه ول ...

نه عزیزم همسر من که اصلا هیچ عوارضی نداره روش . البته تهران عمل کرد بیمارستان فوق تخصصی ۱۴۲ کیاو بود الان شده ۸۲ و عالی شده . خوراکش کم شده قد بچه
نگران نباشین ما در مورد دکتر خیلی تحقیق کردیم تا دکتر هاشم آقایی رو پیدا کردیم به جرات ایشون بهترینن هم خودشون بسیار حرفه این بیش از 7000 عمل داشتن هم کادرشون بسیار عالی و مجرب هستن

2706