2737
2734
عنوان

ضعف شدید بعد از رژیم

1252 بازدید | 9 پست

من حدود ۲۳ کیلو اضافه وزن داشتم که تا الان ۱۲ کیلو لاغر شدم تو حدود ۶ ماه اما بدنم خیلی ضعیف شده نمیتونم بلند بشم از جام مرتب نوروبین میزنم مولتی ویتامین میخورم ولی باز بیحالم همش زود خسته میشم به نظرتون چیکار کنم این ضعف کم بشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
باید دکتر بری

دکتر فقط همون نوروبین داد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد از رژیم 23کیلو کم کردم ،ولی بعدش کلا مریض شدم تا چند ماه دکتر میرفتم مگه خوب میشدم ، حال خراب ضعف عضلانی ،کم کم سرحال شدم ،

لبخند بزن،گاهی قوسی کوچک،معماری یک سازه را زیرورو می کند
2728
عزیزم چه قدر از کاهش وزنت گذشته با چه رژیمی کم کردی؟ من ۱۱ کیلو کم‌کردم تو نزدیک ۳ ماه ولی مشکلی ندا ...

من رژیم خیلی خاص نبود فقط نون و برنج کم میخوردم و شیرینی جات اینا حدف کردم رژیم از مهر داشتم تا الان هنوزم که ادامه میدم 

2738
من رژیم خیلی خاص نبود فقط نون و برنج کم میخوردم و شیرینی جات اینا حدف کردم رژیم از مهر داشتم تا الان ...

عزیزم کاهش وزنت سریع نبوده که صدمه بزنه به بدنت من فکر نمیکنم ضعفت ربطی به رژیمت داشته باشه