2733
2739
عنوان

بخاطر خانواده شوهرم می خوام همه چیو تموم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4467 بازدید | 192 پست
سه ماه پیش قرار بود دوستم از امریکا میاد یه سفر بریم الان میگه اون بیاد من نمیام مسافرت رو

بفرما ببین چقدر رک نیگه اون بیاد من نمیام

تو هم بگو به همشون بگو جلو روی همشونم بگو اونا بیان من نمیام خسته شدم ازشون

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه فقط یه خانواده رو دیده باشین و بگین لرستانیا این شکلین بنده لرستانیم خانواده شوهرم فقط ۶ تا دا ...

فقط ی خانواده مدیدم چندین خانواده دیدم تازه خود ش ونم میگن ،چندین خانواده هم همشون یک ایلو طایفه نبودن هرکدوم جدا 

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2731
استار تر یه سوال دارم .... جاذبه خونه شما چیه که از دبستانی گرفته تا سی ساله جذب خونه شما میشن .... ...

کلا انگاری مادرشوهرش

پسرشو زن داده  که یه جا واسه ۴ تا پسره دیگش درست کنه

هفته ای چند شب خونه خالی بشه مادرشوهر پدرشوهرش راحت باشن 

آخه خواهرشوهرای مجرد منم  تا ما عروسی کردیم گفتن ازین ببعد ما چند وقت میایم تهران خونتون میمونیم آخه اینجا حوصلمون سر میره

مستقیم گفتم نیاید  من وقت ندارم

والا انگار نه انگار ما تازه عروس دوماد بودیم میخواستیم راحت باشیم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
ببین به شوخی به بزرگه همون که سی سالشه خیر سرش بگو که کی من تورو زن بدم از دستت راحت شم باید با ماما ...

یعنی عاشق راهکارات شدم😅😅

بخدا خوب فکر میکنی 🌹

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عزیزم منم عین همین شرایطو گذروندم 

حالا خوبه مال تو برادرشوهرن مال من پسرهای خواهرشوهرهام بودند  

از صبح تا شب خونه ما بودن یکیش از من ۲ سال بودیکیش هم ۴سال کوچکتر.فکر کن مارو مهمون دعوت میکردن اینام مثل دم میفتادن دنبالمون ماماناشون یه بار نمیگفت زشته اونا جوونن یا هر چی. تازه سفارش میکردن به شوهرم پیش هم بخوابین اینا میترسن 😐😑

تازه حرف خونه منم میبردن به ننه هاشون 

آخرش دیگه طاقتم طاق شد دوقلوهام ۶ماهه بودن اونوقت. تولدم هم بود مامانم دعوت کرده بوداینا هم  طبق معمول بودن تو راه برگشت به شوهرم گفتم فلانی ها رو ببر برسون خونشون.کوچیکه برگشت گفت بابام اینا الان خوابن گفتم اشکال نداره بیدار میشن رفتیم دیدیم چراغ ها خاموش انگار نه انگار بچه هاشون بیرونه. 

منم شمارشو گرفتم با یه لحن طلبکارانه گفتم ببخشید مزاحم خوابتون شدم بچه هاتو آوردیم دم درن....اگه اجازه بدین ما هم زن وشوهریم دلمون زندگی میخواد گفتم قطع کردم. 

بماند که چه دعوایی شد ولی همه طرف منو گرفتن پاشون بریده شد