2726

سلام دوستان. من ۵ساله تقریبا ازدواج کردم. دخترم یه ماه دیگه ۴ سالش میشه. شوهرم ۴تا برادر داره که اکثر وقتا با ما هستن. از اول زندگیمون بچه دار شدیم و با کلی سختی سعی می کنیم بگذرونیم. هرجایی که می خواییم بریم باید برادر شوهرامو ببریم مخصوصا مسافرت. به صورتی که یکبار نبردیم پدر شوهرم کلی با شوهرم دعوا کرد و اون سفر رو‌ کوفتمون کرد. حالا به دلایلی فردا قرار بود یه مسافرت کوتاه بریم. وقتی که برداراش میان من مجبورم کل مسیر و بچه رو بغل خودم بگیرم هم خودم کلی سختم میشه هم دخترم. هم اینکه در طول مسیر راحت نیستم. واقعا از این شرایط خسته شدم. در طول هفته هم چند شب خونمون می خوابن. کلا هیچی از زندگی نمیفهمم همش استرس حضور اینارو دارم واسم شده مثل کابوس. شوهرمم اصلا درک نمیکنه از این شرایط خسته شدم. خانواده ش پرجمعیت‌ هستن کلا پشیمونم ک چرا با چنین خانواده ای وصلت کردم. تصمیم گرفتم جدا شم ولی با این وضعیت نمیشه تنهایی با یه بچه گذروند. نمیدونم چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چ سخت همیشه آویزون هستن 😓

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

سخت هست ولی نه در اون حد که بخای جدا بشی.با مشاور صحبت کن بهت بگن چطور پاشونو ببری از خونت

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

همسرتون باید مدیریت کنن

شما باید ایشونو متوجه  شرایط و خواسته ها و توقعات تون کنید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

نمیتونی از طریق مادر شوهرت وارد عمل بشی 

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

ببخشید منو ولی یاد دار و دسته دالتونا افتادم😑

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
همسرتون باید مدیریت کنن شما باید ایشونو متوجه  شرایط و خواسته ها و توقعات تون کنید

بخدا متوجه نمیشه. همین امشب گفتم بخواییم بریم بچه ها رو‌میدن ببریم من نمیتونم کل مسیر بچه رو بغلم بگیرم اذیت میشم. نمیتونی یه کار کنی اقلا دو نفر عقب ماشین بشینن؟؟ میگه نه وقتی می خوان بیان نمیشه گفت نیاین. گفتم یعنی هرمسافرت باید اینا باشن؟؟میگه اره. میگم پس نمیتونم اینجوری بیام. میگه نیا. منم نمیرم اینجوری دیگه

ببین من درکت میکنم

بارها اینجا گفتم شوهرمو دوس دارم ولی از خانوادش راضی نیستم

یک بار برای همیشه  از خانواده و برادر شوهرات دوری کن

ولی زندگی ۵ ساله  با ثمره ای که داری رو بهم نزن

زندگی  خودت  و دخترت از هرچیزی مهمتره 

واقعا اون برادرشوهرا جایی تو زندگیت ندارن 

اونا بالاخره زن میگیرن میرن

ولی آینده دخترتو تباه نکن 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706