2737
2734

من همیشه احساس کمبود میکنم همییییییییشه و احساس بدبختی شوهرم بهم محبت نمیکنه نه اینکه اصلا نکنه ها محبت هاش کاملا ظاهریه اونقدر درد تو دلم هست که حس تایپ کردن نیس از طرفی هم بچم خیلی شلوغکاره خیلی اذیت میکنه طوری ک کسی دلش نمیخواد ما پیششون باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خداروشکر کن که تن سالم داره بچه ات گلم بزار شلوغ کنه اینجا خیلی ها تو آرزوی فرزند هستن که همون شلوغ باشه اما باشه پس خداروشاکر باش

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
از طرفی هم بی پولی خیلی بهم فشار آورده خیلی تحقیر میشم انگار تو این دوره پول ملاک ارزشمندیه

اوووووف این یه دونه روکه اگه نداشته باشی کلاباهات کاری ندارن منم بدم میادازفخرفروشی پولداری وبی پولی دست خودآدمانیست که بهشون به چشم برده نگاه میکنن

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706