2733
2739
عنوان

سلام لطفا راهنماییم کنید با سپاس😊

748 بازدید | 86 پست

سلام دوستان گل شبتون بخیر

ممنون میشم اگه کمکم کنید و اگه پیشنهادی دارید بهم بگید تا انجام بدم

من برای اولین بار میخوام کلا خانوادمو دعوت کنم خواهرام مادر و داداشم کلا 14نفریم اگ اشتباه نکنم

بعد 8ماه دعوتشون کردم اینم بگم دلیل داشته چون واحد روبرو مادرشوهرمم و اجازه نمیداد و الان شوهرم گفته دعوت میخوای کنی سنگ تموم بزار

منم نمیخوام زیاد تو خرج بیوفتم نظرم این قرمه سبزی بزارم و ماست و نوشابه و ترشی غذای دیگ مد نظرتون هست کنارش بزارم خواهرم گفت سوپ شیر بزار ولی من تا حالا نذاشتم سوپ شیر و میترسم خراب بشه ژله هم تعداد زیاد بلد نیستم اولین بار اینهمه مهمون میخوام دعوت کنم و موندم اصلا چیکار کنم استرس ندارم ولی نمیدونم دقیقا چیکار کنم.اگه میتونید کمک کنید واقعا ممنون میشم ازتون دوستان گل و معذرت بابت طولانی شدن و تایم بدی که تاپیک زدم

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی

اگه اولین باره مرغ بذاری بهتر از قورمه سبزیه 

سالاد ماکارونی هم بزاری خوبه 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میخای کم خرج کنی ی ابگوشت باحال بزارکیف کنین خوشمزه ها 

ولی اگه میخای خرج کنی و مجلسی مرغ بهتره با ی غذای دیگه 

مثلاسوپ جو ،مرغ،دسر هم بعد شام شیرینی تر بده باچایی سر سفرم میتونی ماست و سالاد شیرازی بزاری با نوشابه و دوغ 

2738
اگه میخای کم خرج کنی ی ابگوشت باحال بزارکیف کنین خوشمزه ها  ولی اگه میخای خرج کنی و مجلسی مرغ ...

مرغ مجلسی قشنگ درست نمیتونم کنم قرمه سبزی خوب درست میکنم

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی

واسه این همه آدم یه قرمه سبزی زشته

ماست و ترشی هم‌ که بعدش همشون اسهال میگیرن!!

حداقل یه زرشک‌ پلو با مرغ و یه مدل سالاد بذار

ژله هم‌کاری نداره یه مدل ژله و یه کرم کارامل بذار

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
مرغ مجلسی قشنگ درست نمیتونم کنم قرمه سبزی خوب درست میکنم

به نظر همه مرغ 

من تو ی تاپیکی دستور مرغ دادم خودم برا عیدی گزاشتم عالی شد میخای ی بار درس کن کم ببین چطور میشه مجلسی طوره به نظرم 

2706